Новини

Huawei P40 отримає революційний дизайн та мега-характеристики

Huawei P40 буде представлений в кінці березня під час спеціального заходу в Парижі. Про це заявив глава відділу споживчих брендів Юй Чендун (Yu ChengDong), більш відомий як Річард Ю (Richard Yu) під час інтерв’ю французькій пресі.


Точна дата анонсу поки не була названа. Але топ-менеджер пообіцяв, що Huawei P40 і P40 Pro отримають абсолютно новий дизайн, який принципово відрізнятиметься від того, що було представлено в лінійці до цього. Крім того, нам обіцяють чудову камеру, максимальну продуктивність і поліпшену автономність.

Що ще цікавіше, Річард Ю обіцяє, що смартфон буде поширюватися по всіх традиційних каналах, включаючи операторів і посередників. Він також стверджує, що телефон буде працювати під управлінням Android 10 з інтерфейсом EMUI. Внутрішня операційна система HarmonyOS поки не буде використовуватися в смартфонах.

Huawei P40

Річард Ю додав, що смартфон отримав набір нових додатків і сервісів Huawei Mobile Services, які будуть запущені одночасно з Huawei P40. Нагадаємо, Huawei Mate 30 вже позбавлений додатків і сервісів Google. Останнім часом Huawei активно залучає розробників для створення власних аналогів, які першим отримає саме Huawei P40.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button