Новини

AMD заплатить $300 покупцям своїх процесорів через обман

Обговорення
AMD

У 2015 році на компанію AMD подали в суд, звинувачуючи її в тому, що при просуванні процесорів покоління Bulldozer виробник обманював користувачів, кажучи про кількість ядер.


Нагадаємо, у процесорів Bulldozer була специфічна архітектура, де у топових процесорів було вісім обчислювальних блоків, об’єднаних в чотири модулі. AMD називала такі CPU восьмиядерними, хоча певні особливості CPU говорили про те, що це швидше чотириядерні рішення.

І ось влітку цього року суд постановив, що AMD все ж була винна в обмані покупців, тому тепер їй доведеться виплатити компенсації на загальну суму в 12,1 млн доларів.

До 3 січня 2020 року всі охочі, які свого часу придбали CPU Bulldozer, можуть подати заявку на відшкодування збитку. Правда, це стосується жителів Каліфорнії і тих, хто купував відповідні CPU безпосередньо на сайті AMD.

У разі, якщо бажаючих виявиться не більше 25 000 чоловік, кожен отримає по 300 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone ускорил интернет для 70 населенных пунктов Украины: список

В минуле

Xiaomi підніматиме вартість своїх смартфонів

В майбутнє

Також буде цікаво