Новини

Бюджетник Xiaomi Redmi Note 9 порадує покупців можливостями і ціною

Китайська корпорація Xiaomi створює безліч електронних пристроїв, починаючи від смартфонів і закінчуючи побутовою технікою, на зразок мікрохвильовок і пральних машин. Цей виробник бачить своєю метою пропонувати покупцям кращі на ринку електронні гаджети, щоб ними було приємно користуватися, а їх цінник був по кишені кожному. Як уже достеменно відомо, в першій половині наступного року, швидше за все в березні-квітні 2020 року, відбудеться офіційний анонс такого смартфона, як Xiaomi Redmi Note 9. Це буде бюджетний апарат, але оснащений за останнім словом техніки. Він отримає масу особливостей, про деякі з яких відомо вже зараз.

Компанія-виробник ще не визначилася з тим, на базі якого процесора буде працювати даний телефон, але зате вже точно відомо, чим ще зможе порадувати цей смартфон з початкової цінової категорії. Очікується, що коштувати він буде всього $ 150, тобто дуже і дуже мало. Достовірно відомо про те, що в Xiaomi Redmi Note 9 було оснащено повноцінним чіпом NFC. За рахунок чого всі користувачі зможуть використовувати платіжні системи Google Pay, Mi Pay і будь-які інші, яких в даний час на ринку вкрай багато. Вони дозволяють оплачувати покупки в магазинах, а також, крім того, проводити оплату проїзду в громадському і іншому транспорті.

Xiaomi Redmi Note 9

Крім такої особливості, буде в новому бюджетнику китайської корпорації і дещо ще. Так, зокрема, йому приписують 6/8 ГБ оперативної і 64/128 ГБ постійної пам’яті, тобто вкрай великий обсяг, як для телефону за $ 150. З Xiaomi Redmi Note 9 пропаде звичний всім 3,5 мм роз’єм, тому для підключення дротових навушників, або ж якихось інших музичних пристроїв, доведеться використовувати перехідник, причому такий покладуть в комплект поставки, завдяки чому додатково витрачатися на нього не доведеться . Таким чином, новинка отримає тільки один роз’єм, і це буде USB Type-C, що точно порадує далеко не всіх користувачів.

Xiaomi Redmi Note 9

Очікується, що ще однією особливістю Xiaomi Redmi Note 9 виявиться IPS-дисплей з вбудованим в нього сканером відбитків пальців. Такий був анонсований ще влітку 2019 року, а вже на початку 2020 року дана технологія піде в маси. Якщо відомості підтвердяться, новий бюджетник китайського бренду виявиться одним з перших на ринку з такою «фішкою», і вона абсолютно точно порадує всіх користувачів. На тильній частині телефону знайде своє місце потрійна основна камера, а ось фронтальна виявиться одинарною, але зате вона буде в повній мірі сумісна з технологією сканування особи під назвою Face Unlock, яку зараз підтримують всі передові мобільні пристрої бренду.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button