Статті

Як жебраки обманюють українців біля магазинів

Ось, припустимо ви працюєте десь, навіть отримуєте за це гроші. Ви вийшли зі своїми грошима на вулицю. Швидше за все ви вийшли на вулицю з грошима щоб щось купити, таке можливо?


Справа в тому, що на ваші, зароблені працею гроші вже кинули погляд жебраки на вулиці. Велика ймовірність, що ви розділите з ними частину винесеної на вулицю суми. І, на жаль, ви нічого за це не отримаєте, хіба що почуття жалості.

Яким чином вони викликають це почуття жалості? А ви подивіться, які вони бідні!

Герої війни

Цей мужик воював за тебе, за твою свободу, а ти пошкодуєш дати йому 20 гривень? Як бачиш, докази на обличчя: каліцтва, військова форма! Вони патріоти, але державі вони не потрібні в такому вигляді. Хто ж їм допоможе?

Будьте уважні: відсутність частини ноги не є доказом військового минулого людини. Він міг просто лежати на морозі п’яним і заробити обмороження.

Матері, що чекають дитину або вже з немовлям.

Чоловік “зробив” дитину і втік / помер – знайома всім до болю ситуація. Важіль тиску в цьому випадку укладений в поняття “майбутнє”. Сьогодні ти допоможеш бідній матері копієчкою, а через 18 років її син стане надією країни. Уявляєте, скільки користі?

Здебільшого, жебраки не є матерями цих дітей, а щоб вони не кричали, їх накачують спиртовим розчином.

Люди похилого віку і бабусі

Ось це дійсно страшно, адже самі літні люди часто шахраями не є. Але є їх “начальники”. Гроші, отримані таким чином, безжально віднімаються. Завдання шахраїв в такому випадку – не дати виконавцям померти, але побити, в принципі, можна. Якщо не будуть слухатися.

“Раптові проблеми”

Ці люди – такі ж, як і ти, чим і чіпляють. Вони не постійні жебраки, цим не живуть, але в їх житті сталася раптова проблема і тепер їм потрібна ваша допомога. Як правило, це “вкрали гроші, допоможіть на квиток додому”.

З ними простіше, оскільки вони збирають на конкретну мету. У цьому випадку навіть є сенс допомогти, але тільки після бесіди і запевнення в тому, що людина перед вами не бреше.

Якщо йому потрібен квиток, то купіть його разом з ним, але не випускайте з поля зору – він може спробувати здати квиток назад.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button