Статті

Як правильно мити і чистити смарт-годинники і фітнес-браслети

Розумні годинники і фітнес-браслети – це аксесуари, які бовтаються на руці велику частину часу. З ними ми на навчанні, роботі, прогулянках і тренуваннях. І якою би акуратною людиною ви не були, рано чи пізно гаджет все одно брудниться. І тоді виникає питання: а як взагалі правильно чистити розумний годинник і фітнес-браслет, щоб їм не нашкодити? Відповідь на нього ви знайдете нашій новій статті.


Чистка гаджета

Нічого складного в очищенні переносної електроніки немає, і в умовах пандемії COVID-19 по-хорошому це потрібно робити регулярно. Головне тут – не нашкодити. Будь-які пристойні розумні годинники і браслети зараз випускаються без роз’ємів на корпусі і відповідають класу вологозахисту мінімум 5 АТМ. Формально вони витримують сильний напір води з-під крана, але бездумно сунути девайс під струмінь все ж не варто.

Також потрібно уникати спокуси вдатися до допомоги  побутової хімії. Скористатися миючим засобом, рідиною для миття скла, порошком, і взагалі всім, чого в достатку вистачає в будь-якому будинку. 

Ні, годинник і браслет побутова хімія, звичайно, дуже легко очистить, але абразивні речовини і агресивні хімікати, присутні в складі багатьох засобів, так само легко пошкодять покриття екрану, а при регулярному використанні змусять злазити фарбу з корпусу аксесуара. Великий шанс, що після цих процедур замість симпатичного гаджета ви отримаєте потаскане дещо, яке неприємно носити у всіх на виду.

Чим же тоді чистити? Найкраще підійде звичайна вода, максимум – мило або спеціальний безпечний засіб для очищення моніторів без спирту в складі. Змочіть безворсову ганчірочку, при її відсутності – беремо будь-яку, як слід відіжміть ганчір’я, щоб не стікала волога, а потім кілька разів акуратно пройдіться по корпусу. За необхідності повторіть кілька разів, до потрібного результату, а потім дайте гаджету підсохнути.

Чистка ремінця

Чистка ремінця безпосередньо залежить від того, з якого матеріалу він зроблений. Звичайні силіконові можна сміливо сунути під кран і мити хоч з милом, нічого їм не зробиться, якщо не перестаратися фізично. Головне як слід просушити ремінець, перш ніж надягати аксесуар на руку – тертя мокрої гуми об шкіру може викликати подразення. 

З ремінцями зі шкіри все складніше. Шкіра в принципі не любить великої кількості вологи, так що злегка змочена безворсова ганчірочка – оптимальна опція і на цей випадок. На вологу шкіру погано впливають високі температури, тому від ідеї просушити її феном краще відмовитися. Залишати біля обігрівачів і під прямими сонячними променями шкіряні ремінці теж не варто.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button