Softnews

Українцям розповіли про те, як стати відомим в соціальних мережах

У Facebook править професійний контент, зроблений за правилом “корисне і цікаве для твоєї аудиторії, не частіше трьох разів на тиждень”, говорить засновник комунікаційного агентства “ЛАМПА” Євгенія Лампадко. Тексти при цьому не повинні бути дуже довгими і їх обов’язково розбавляти картинками. Підходить для просунутих фахівців в якійсь галузі, наприклад, у фінансах або будівництві.


У Instagram працює правильне оформлення постів і щоденна публікація “Сторіс” – коротких відео, на яких відображено фрагменти вашого життя. Але врахуйте, що фільтри і красива картинка ідеального життя в Instagram – це вже з розряду непристойного. Розкрутку в Instagram можна порадити тим, хто вміє добре фотографувати і при цьому відмінно і коротко писати.

instagram

Щоб розкрутити канал в Telegram, потрібна унікальна ідея і подача матеріалу. Telegram ідеально підходить для “інсайдерів” – тих, хто видобуває ексклюзивну інформацію.

У TikTok править свобода творчості і самовираження підлітків і молоді, і тут раду дати просто неможливо. Наприклад серед українських тіктокерів є канал Яни Доги, який присвячений тому, що разом з чоловіком дівчина знімає сценки про стосунки хлопця і дівчини, повсякденному сімейному житті і так далі. Крім того, тіктокерша танцює і бере участь у флешмобах. Відео дівчата набирають 1-2 мільйонів переглядів, а найпопулярніший ролик подивилися понад вісім мільйонів разів.

Використання платних інструментів значно підвищить “швидкість” зростання вашої популярності в Мережі. Ціна реклами у блогера залежить від декількох факторів, кількості підписників, їх платоспроможності. Щоб “розкрутити” свій аккаунт, досить почати з блогерів-тисячників, такі “знаменитості” беруть від 100 до 300 гривень за рекламний пост або інтеграцію. Блогери-мільйонники готові розмістити у себе публікацію за десятки тисяч гривень.

“Розкрутка” власного облікового запису в соціальних мережах – справа не найпростіша. Треба бути готовим до витрат.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button