Новини

Redmi K30 і Redmi K30 Pro – перенесено дату виходу

Обговорення
Redmi K30

Минулого тижня, ще до анонса Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro з’явилася інформація про те, що смартфони Redmi K30 і Redmi K30 Pro вже запущені у виробництво.


Трохи пізніше віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) офіційно підтвердив цю інформацію, а також додав, що лінійка Redmi K30 буде повністю підтримувати 5G.

В ході сьогоднішньої прес-конференції Redmi, на якій були анонсовані флагманські смартфони Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro , ноутбук RedmiBook 14 Enhanced Edition , а також телевізор Redmi TV , представники компанії згадали і перший 5G-смартфон.

2020 5G

Redmi офіційно підтвердила, що її перший 5G-смартфон надійде в продаж тільки в наступному календарному році. Тим самим були спростовані припущення про те, що смартфони Redmi K30 і Redmi K30 Pro можуть випустити під завісу 2019 року.

Це дуже правильне рішення, тому що Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro завдяки агресивній ціновій політиці виробника, швидше за все, будуть домінувати на ринку в найближчі кілька місяців.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Redmi TV офіційно: 70 дюймів, 4k та ціна в 530 доларів

В минуле

RedmiBook 14 Enhanced Edition – потужний ноутбук на i7 10-го покоління

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.