Redmi K30 і Redmi K30 Pro – перенесено дату виходу

Зараз на головній

Минулого тижня, ще до анонса Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro з’явилася інформація про те, що смартфони Redmi K30 і Redmi K30 Pro вже запущені у виробництво.


Трохи пізніше віце-президент Xiaomi і глава бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing) офіційно підтвердив цю інформацію, а також додав, що лінійка Redmi K30 буде повністю підтримувати 5G.

В ході сьогоднішньої прес-конференції Redmi, на якій були анонсовані флагманські смартфони Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro , ноутбук RedmiBook 14 Enhanced Edition , а також телевізор Redmi TV , представники компанії згадали і перший 5G-смартфон.

2020 5G

Redmi офіційно підтвердила, що її перший 5G-смартфон надійде в продаж тільки в наступному календарному році. Тим самим були спростовані припущення про те, що смартфони Redmi K30 і Redmi K30 Pro можуть випустити під завісу 2019 року.

Це дуже правильне рішення, тому що Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro завдяки агресивній ціновій політиці виробника, швидше за все, будуть домінувати на ринку в найближчі кілька місяців.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор «Vodafone» запустил лучший тарифный план по низкой цене

Мобильный оператор Vodafone запустил лучший тарифный план по низкой цене. В частности, он позволяет абонентам получить всего за три...

Більше схожих статей