Новини

Redmi TV офіційно: 70 дюймів, 4k та ціна в 530 доларів

Компанія Redmi сьогодні анонсувала свої флагманські смартфони Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro , ноутбук RedmiBook 14 Enhanced Edition , а також телевізор Redmi TV (в дослівному перекладі з китайської: Redmi Red Rice TV).

Подробиці про начинку виробник не уточнив, обмежившись лише інформацією про те, що перший телевізор нової лінійки оснащений екраном діагоналлю 70 дюймів з роздільною здатністю 4K. Представники Redmi відзначили, що площа екрану нового телевізора на 60% більше площі екрану типових 55-дюймових телевізорів.

Redmi TV
Redmi TV

Крім того, для отримання максимальних вражень виробник рекомендує дивитися на Redmi TV з відстані від 1,9 до 2,8 м. Тут чомусь в пам’яті спливають радянські часи, коли родина збиралася за переглядом «пузатого» телевізора зі смішним розширенням, на якому все було добре видно і з відстані кілька метрів. Але повернемося до героя цієї замітки.

Redmi TV
Redmi TV

Ціна новинки складе 530 доларів, прийом попередніх замовлень починається вже сьогодні. Сума початкового внеску становить від 14 до 70 доларів.

Redmi TV
Redmi TV

У продаж Redmi TV надійде 10 вересня.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button