Новини

Xiaomi Mi Band 4 різко впав в ціні в Україні через “навалу” CN версії

Як багато напевно відмінно знають, на ринку спортивних браслетів не так багато різних пропозицій, якщо говорити про продукцію від дійсно великих і перевірених часом брендів. Кращим трекером з усіх, які зараз можна знайти в продажу, є Xiaomi Mi Band 4, тому що він пропонує оптимальне співвідношення ціни і якості. На території України він надійшов у продаж ще в липні, тобто в минулому місяці, а оцінили його в 1299 гривень. За такою ціною цей наручний гаджет продавали на старті продаж майже всі торгові точки на українсьокому ринку, але ситуація менш ніж за 30 днів змінилася в кращу сторону.


Дослідження видання GSMinfo дозволило з’ясувати, що тепер купити Xiaomi Mi Band 4 в Україні можна по вкрай привабливій ціні, а все через те, що ринок заполонила китайська версія браслету. Так, в даний час безліч торгових точок в країні пропонують його всього за 915 гривень, тобто майже на третину дешевше, ніж раніше. Йдеться про базову версію без чіпу NFC, але саме таку продають у фірмових магазинах виробника, а також в торгових точках партнерів. За замовчуванням в комплект поставки браслета входить ремінець чорного кольору, але багато торгових точок пропонують і інші колірні рішення на вибір. Головне остерігатися підробок. Додамо, що китайська версія практично нічим не відрізняється від версії Global. Основна відмінність – відсутність інструкції на англійській мові, присутній лише китайський варіант.

Xiaomi Mi Band 4

За вкрай скромну за сучасними мірками суму грошей, розмір якої не перевищує навіть $ 35, покупець отримує дуже хороший наручний гаджет, що володіє 0,95-дюймовим кольоровим OLED-екраном з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів і з підтримкою сенсорного управління, акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг для забезпечення 20 днів автономної роботи на одному заряді, модулем Bluetooth 5.0 для підключення до смартфонів і планшетів через додаток Mi Fit, а також безліч інших модулів, призначених для відстеження не тільки фізичної активності та якості сну, але ще і для постійного стеження за пульсом. Крім усього іншого, Xiaomi Mi Band 4 має «розумний» будильник, який будить організм в найбільш оптимальний час.

Xiaomi Mi Band 4 ціна

Всі власники цього наручного гаджета можуть переглядати повідомлення з телефону, відчувати вібрацію при вхідних дзвінках, щоб такі не пропустити, а також, крім того, управляти відтворенням музики на мобільному пристрої, чого зараз не може запропонувати жоден інший трекер на ринку за такою ціною, тим більше що працює така можливість зі смартфонами на базі Android і iOS, а це великий плюс. Простіше кажучи, за ту скромну суму грошей, яку просять за даний спортивний браслет, це дуже навіть вигідна у всіх відношеннях пропозиція, і нею уже можна легко скористатися.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button