Новини

Xiaomi Mi Band 5 вразив покупців своїми можливостями

Ринок переносної персональної електроніки продовжує стрімко розвиватися, а відбувається це одразу через декілька причин. Головна серед таких полягає в тому, що подібні пристрої з кожним днем ​​стають все більш просунутими в усіх відношеннях, що, в свою чергу, позитивно позначається на їх привабливості в очах покупців, адже чим більш просунутими вони є, тим приємніше ними користуватися, тому що з їх допомогою за рахунок цього можна вирішити якомога більшу кількість завдань. Уже в нинішньому році в продаж надійде «топовий» фітнес-трекер під назвою Xiaomi Mi Band 5, а оснащений він виявиться по самому останньому слову техніки.

Щоб випустити даний спортивний браслет на ринок на півроку раніше наміченого терміну, компанія Huami вже щосили займається його створенням, про що повідомив її голова Ван Хуан. Не можна не помітити, що це дочірня фірма Xiaomi, і саме вона створювала всі покоління Mi Band, а також всі фірмові смарт-годинник Amazfit. У зв’язку з цим не варто думати, що новинка в лиці Xiaomi Mi Band 5 виявиться якоюсь не такою. Над її створенням працюють точно такі ж люди, які створювали і інші більш ранні моделі, випущені на ринок за останні п’ять років. За словами високопоставленого співробітника китайської корпорації, новинка може вийти вже в кінці 2019 року.

Xiaomi Mi Band 5

Само собою, що продаватися вона буде тільки в Китаї, тоді як в інших країнах світу появу Xiaomi Mi Band 5 трапиться, як і завжди в подібних випадках, пізніше на кілька місяців, а це, поза будь-якими сумнівами, сильно засмутить користувачів, але з таким станом справ вже давно пора змиритися. Достовірно відомо, що трекер нового покоління отримає 1,2-дюймовий OLED-екран з підтримкою сенсорного управління, причому сам дисплей виявиться кольоровим. В іншому, новинці приписують модулі зв’язку Bluetooth 5.1 і NFC, а також батарею ємністю на рівні 150 мАг, одного повного заряду якої вистачить на 15 – 20 днів автономної роботи на одному заряді без додаткової підзарядки.

Xiaomi Mi Band 5

Трекер нового покоління абсолютно точно вразить своїх покупців, так як він виявиться першим в своєму класі, що отримає підтримку новітніх сучасних технологій. Очікується, що Xiaomi Mi Band 5 стане першим в світі спортивним браслетом, здатним робити ЕКГ серця. За рахунок цього всі власники новинки зможуть легко і просто дізнаватися, на що саме вона здатна. Так, зокрема, стане можливим виявляти різного роду захворювання в роботі серця на ранній стадії, що деяким людям цілком може врятувати життя. Крім цього, даний спортивний браслет виявиться здатний повною мірою виявляти рівень стресу і рівень води в організмі, а ці дані зможуть використовуватися для персональних рекомендацій.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button