SoftnewsНовини

Автор “Відьмака” зробив неочікуване зізнання

Вихід серіалу «Відьмак» посприяв новій хвилі популярності знаменитої трилогії ігор. Проте, увага публіки дісталася не тільки творінням CD Projekt: преса згадала і про автора серії романів, з якої все почалося.


Днями вийшло чергове інтерв’ю з письменником, з якого можна дізнатися кілька цікавих фактів про нього самого, його роботи та ставлення до ігор. А заодно зрозуміти, що кожен з нас – трішки Анджей Сапковський.

Драматичні відносини CD Projekt і Сапковського давно стали надбанням громадськості, але ось ще один факт з цієї історії. Виявляється, письменник навіть не знайомий з The Witcher особисто, – в цьому він чесно зізнався журналістам.

На прохання порівняти серіал та гру відомий поляк зізнався, що не проходив «Відьмака» (хоча колись відгукувався про цю RPG не кращим чином і називав її «м’ясорубкою»), та й взагалі не любить комп’ютерні розваги: йому куди ближче книги.

[adsforwp id=”10622″]

А ось від питань про шоу Netflix так легко звільнитися не вдалося. Письменник зізнався, що до нього і раніше зверталися з проханнями екранізувати книги, але тільки пропозиція цієї компанії здалася йому досить діловою. При цьому Сапковський не дуже-то втручався в процес зйомок, тому що – не любить працювати занадто довго і старанно, та й взагалі не дуже любить працювати.

Ось так, однією короткою і безглуздою фразою письменник став трошки ближче до кожного з нас.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button