Українці, що користуються двома флагманами Xiaomi, тепер мають MIUI 12

Зараз на головній

Компанія Xiaomi випустила стабільну глобальну MIUI. Це її 12-а версія. Таку прошивку мають: флагманський Xiaomi Mi 10 і торішній субфлагманський Xiaomi Mi 9T. Це оновлення можна отримати “повітряним чином”, скориставшись відповідним сервісним додатком на цих моделях.


Відтепер фірмова оболонка компанії Xiaomi має новий анімаційний двигун, який дав змогу максимально наблизити цю оболонку до iOS за рівнем плавності анімацій. На цьому наголосили самі представники компанії Xiaomi. Рівень візуальних ефектів тепер теж значно якісніший. Прошивка взагалі стала набагато цікавішою саме в плані дизайну, через те що в ній тепер є так звані “Суперобої”. Вони мають інноваційний і оригінальний вигляд.

Іще компанія доповнила месенджери новими вікнами, що «плавають». Ця «деталь» дозволяє швидше та зручніше відповідати на повідомлення.

Щодо конфіденційності даних користувача, то дана прошивка також стала значно кращою. Крім того, у ній з’явилися більш удосконалені можливості по контролюванню даних, що збираються додатками, а також по контролю дозволів, що видані цим програмам.

Нові функції у MIUI 12 від Xiaomi до того ж приємно порадували користувачів новими можливостями, а саме:

  • оптичним розпізнаванням символів (опція копіювання тексту з зображень всередині галереї MIUI, варто лише клацнути на параметри, а потім «Розпізнати текст»);
  • додаванням рамки до знімків екрану;
  • новими фільтрами для заміни неба.

Компанія Xiaomi завжди дарує оригінальні новинки для своїх користувачів, які дозволяють зручніше та цікавіше використовувати смартфони.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей