Softnews

Українцям дали пораду щодо скидання налаштувань смартфона

Обговорення
смартфон-заборона

Перш ніж скинути налаштування смартфону до заводських, потрібно зробити резервну копію даних на комп’ютері або в хмарі. Ми рекомендуємо Вам зберегти важливі файли, паролі і контакти. Такі поради українцям в інтерв’ю GSMinfo дав співзасновник компанії з розробки мобільних додатків Slaxico Ігор Толуб’як.


«Якщо ви отримували на телефоні права root і видаляли встановлені додатки або файли з правами суперкористувача, є ймовірність, що після скидання видалені таким чином додатки не відновляться з резервної копії», – попередив експерт. При цьому, як пояснив Толуб’як, в залежності від програмного забезпечення і моделі смартфона, система запропонує варіанти від скидання невеликої частини налаштувань до повного очищення.

Зазвичай такі функцію, за словами фахівця, застосовують при передачі смартфона новому власнику або при бажанні позбутися від зайвого сміття або вірусів. Однак якщо після очищення проблема не була усунена, краще звернутися в сервісний центр.

Раніше експерт перерахував способи використання старого смартфона. Так, його можна продати, використовувати в якості резервного або пристосувати для творчості, розповів експерт.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Оновлять усіх: Microsoft поміняла правила апдейтів Windows 10

В минуле

Володарі третини смартфонів з Android скоро не зможуть відвідувати інтернет-сторінки

В майбутнє

Також буде цікаво