Softnews

Півсотні смартфонів Xiaomi отсанніх років отримали MIUI 12

Обговорення
MIUI 12

Вересень добігає до кінця, це означає, що прийшов час вивчити, скільки смартфонів Xiaomi на даний момент отримали стабільну прошивку MIUI 12. Якщо вивчати різні офіційні форуми, то можна побачити, що вони роблять акцент або на регіональних, або на глобальних версіях. На жаль, китайська компанія має складності з випуском подібних прошивок, а тому їх число не перевищує 20. Це означає, що варто звернутися на китайський форум, де представлені абсолютно всі оновлення, які випустила Xiaomi на кінець вересня.


Що ж, якщо відкинути більшість клонів, то можна з’ясувати, що китайський виробник може похвалитися випуском прошивок на 48 смартфонів. Всі вони мають стабільний статус, але частіше за все, включають тільки 2 мови: англійську і китайську. Посилання на закачування знаходиться в самому кінці матеріалу. При виборі потрібної прошивки варто орієнтуватися на наступні критерії:

  • Краще завантажувати регіональну прошивку
  • Для смартфонів, куплених на Aliexpress , потрібно вибирати глобальну версію
  • Для телефонів, завезених з Європи, краще брати європейську прошивку

Якщо необхідної версії немає, можна взяти глобалку, або китайську. Важливо розуміти, що вам в будь-якому випадку доведеться встановлювати поверх офіційну українську версію, оскільки дана прошивки не буде оновлюватися по повітрю і потрібна для того, щоб користувач міг випробувати нові функції.

Як бачите, тут присутні майже всі смартфони 2020 року, оскільки вони для Xiaomi в пріоритеті, а значить і далі будуть отримувати оновлення в перших рядах. Решта представлені телефонами 2019 року і лише кілька моделей 2018 року. Наприклад, Redmi 6 Pro і POCO F1. Це не дивно, адже термін офіційної підтримки не перевищує 2 роки, а значить велика частина апаратів вже не актуальні. Посилання на закачування.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Народний “улюбленець” Xiaomi сильно подешевшав

В минуле

Недорогий і надовго: 4 cмартфона, які будуть актуальні через пару років

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle