Експерт розповів, які фото небезпечно розміщувати на сайтах знайомств

Зараз на головній

Найкраще на сайтах знайомств розміщувати фото нейтрального характеру, за якими не можна визначити вашу адресу – тобто, без об’єктів на фоні, які можна впізнати, розповів агентству GSMinfo старший фахівець з тестування цифрових продуктів компанії Slaxico Сергій Кузьменко.


“Також рекомендується не використовувати ті ж фото, що і в соціальних мережах. Тим більше не надто безпечно безпосередньо логінитися в додатки через соцмережі з реальним ім’ям, особливо, якщо в соцмережах у вас є геотеги, за якими вас можна вистежити”, – пояснює експерт .

Він також не рекомендує фотографуватися для сайтів знайомств з дорогими речами, машинами, щоб зайвий раз не привертати увагу шахраїв.

“Важливо, якщо ви вступаєте в переписку в такому сервісі, не переказувати незнайомцю гроші і не пересилати відверті фотографії, які можуть бути згодом використані для шантажу”, – радить Кузьменко.

Найкраще, якомога швидше в особистому спілкуванні перейти на відеозв’язок, щоб переконатися, що ваш співрозмовник – той, за кого себе видає . “В онлайні людина може прикидатися не тим, ким є – не довіряйте незнайомцям і не повідомляйте їм конфіденційну інформацію, не шліть їм відверті фото”, – попереджає він.

В епоху хакерів і загальних витоків експерт рекомендує при спілкуванні на сайтах знайомств пересилати в приватному режимі тільки ті фото і повідомлення, які вам було б не соромно викласти у відкритий доступ.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

$3000 за GeForce RTX 3080 Ti: цінники на відеокарти шокують

Нещодавно в мережі з’явилася інформація, що в ОАЕ вже продають відеокарту GeForce RTX 3080 Ti Suprim за завищеною ціною...

Більше схожих статей