Softnews

Xiaomi може оснастити 40 смартфонів MIUI 13

MIUI 13

У мережі з’явилася інформація про нові моделі телефонів, які є головними претендентами на отримання прошивки MIUI 13. Інсайдери зібрали список з сорока смартфонів, які за логікою повинні отримати оновлення в числі перших.


Варто зауважити, що даний список змінюється постійно, зараз перелік виглядає наступним чином:

Важливо розуміти, що список приблизний, сама Xiaomi ніколи не визнавала або спростовувала його вміст, так як дана інформація є комерційною таємницею. Перелік створюється на підставі інформації, добутої аналітиками в мережі, «витягнутої» з інсайдерів і представників компанії. Займаються цим члени спільноти Mi Community, список був складений модераторами групи.

Що стосується офіційних даних, то тут Xiaomi висловлює туманні обіцянки найближчим часом «відкрити завісу таємниці». Багато користувачів вважають, що зроблять вони це разом з презентацією Xiaomi Mi 11 – флагмана компанії, про який зараз в мережі курсують множинні суперечки. Наприклад, інсайдери впевнені, що саме цей смартфон отримає новітній процесор Snapdragon 888. Тому Mi 11 – перший претендент на MIUI 13. Але є і деякі сумніви – компанія ще навіть не закінчила випускати MIUI 12 на затверджений керівництвом фірми список телефонів, постійно тасуючи моделі в черговості, вносячи нові і видаляючи деякі гаджети з переліку. Експерти вважають, що у фірми просто немає грошей на реалізацію даних планів, так як вони зайняті купівлею заводів і цехів Huawei. Тому залишається тільки чекати новин від офіційних представників Xiaomi.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Выбор качественной теплицы

В минуле

Apple випустила навушники за 15 тисяч гривень

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle