Softnews

Названо повідомлення, які потрібно відразу видаляти з телефону

Обговорення
sms

Деякі повідомлення, що зберігаються в пам’яті телефону, потрібно відразу видаляти. Якщо цього не зробити, зловмисники можуть використовувати дані з SMS для того, щоб отримати доступ до банківської карти або аккаунту користувача.


Як розповів експерт з інформаційної безпеки Тарас Татаринов, оперативно видаляти варто всі SMS, де міститься важлива інформація, яка потенційно може бути використана зловмисниками, якщо вони отримають доступ до телефону. Це, зокрема, SMS з багаторазовими логінами і паролями, особистими даними або даними банківської карти.

Чи потрібно видаляти одноразові паролі?

За словами Татаринова, одноразові паролі, які надсилають, наприклад, банки, щоб підтвердити переказ коштів, після використання можна не видаляти. «Немає сенсу видаляти такі паролі, їх можна використовувати тільки один раз. Тому після того, як одноразовий пароль був використаний, він ніякої цінності не несе», – говорить експерт.

 

sms

Чи потрібно видаляти SMS з посиланнями для доступу в особистий кабінет?

Все залежить від того, яке саме посилання міститься в SMS, вони бувають одноразовими і багаторазовими. Відповідно, якщо за посиланням можна перейти лише один раз і воно буде використано, таке повідомлення можна не видаляти.

«А ось якщо таке посилання багаторазове, то так, коли зловмисники отримають до нього доступ, вони зможуть повторно його використовувати», – попереджає Тарас Татаринов.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Ці смартфони Xiaomi та Redmi можуть забути про Android 11

В минуле

В Україні крадуть гроші зі смартфонів абсолютно новим способом

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle