Softnews

У Viber тепер можна проводити «опитування»

Обговорення

Користувачі месенджера Viber тепер можуть створювати спеціальні опитування з голосуванням і вибором відповідей. За словами представників компанії-розробника, ця функція дозволить викладачам зручніше опитувати своїх підопічних під час дистанційного навчання.


Активувати опитування дозволяється прямо в месенджері. Зробити це можна в групі, адміністратор повинен натиснути на спеціальне віконце «Створити опитування», потім визначитися з режимом, прописати завдання і варіанти відповідей. Потім повідомлення з варіантами з’явиться в групі. Користувачі спільноти бачитимуть кількість людей, що беруть участь в опитуванні, а також зможуть вибрати потрібний варіант. Творець топіка, по закінченню часу, виділеному на проходження тесту, побачить, який респондент вибрав ту чи іншу відповідь і скільки часу витратив на роздуми. Крім цього, всі учасники опитування зможуть побачити процентне співвідношення відповідей після завершення процедури.

Представники Rakuten Viber повідомляють, що даний інструмент в першу чергу створений для дистанційного навчання і призначений для полегшення вчителю процесу проведення занять. Керівництво компанії додало, що група розробників постійно працює над створенням сервісів, які допоможуть учням комфортніше вчиться під час карантину, і деякі інструменти будуть введені в користування вже зовсім скоро. Зокрема, буде введений спеціальний плагін, який стане нагадувати учням про початок занять завчасно, щоб вони не пропустили урок. Також в списку стікерів і анімацій з’являться забавні смайли, які зможуть зробити процес навчання більш неформальним і веселим.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Як крадуть гроші у клієнтів Приватбанку через банкомати

В минуле

Двадцять найпопулярніших смартфонів Xiaomi отримали прошивку MIUI 12

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle