Softnews

Секрети MIUI: вирішуємо проблеми з Wi-Fi, калібруємо дисплей і повертаємо оптимізацію

Для нас стало доброю традицією розбирати найцікавіші запитання читачів, відповіді на які досить важко знайти в інтернеті. Статті такого плану можуть принести реальну користь, як тим хто вже зіткнувся з подібними труднощами в роботі смартфона, так і тим у кого все відмінно, адже як говорить приказка – «Світ висвітлюється сонцем, а людина – знанням».

Смартфону не вдалося підключитися до Wi-Fi

Звернувся по допомогу читач, який досить не погано розбирається в смартфонах, але не дивлячись на це, у нього не вийшло вирішити проблему з підключенням до нової домашньої мережі.

Стали розбиратися і в підсумку вдалося з’ясувати наступне. Якщо після спроби підключення ви виявляєте в налаштуваннях Wi-Fi напис «Немає підключення до інтернету», вам необхідно зайти в налаштування мережі (натиснувши на стрілочку поряд з її назвою), перегорнути в самий низ сторінки і натиснути на пункт «Конфіденційність»

Після цього просто змінюєте параметр з «Використовувати випадкову MAC-адресу» на «Використовувати MAC-адресу пристрою» і натискаєте на галочку у верхній частині сторінки.

Саме цей параметр і став причиною відсутності інтернету на телефоні читача.

Калібрування чутливості дисплея

Відразу кілька людей протягом останніх тижнів нарікали на те, що дисплеї їх смартфонів стали реагувати на натискання з затримкою в певних місцях.

Першим, що ми рекомендуємо робити в таких випадках, безумовно є встановлення повної версії прошивки (через 3 крапки), але якщо це не допомогло, потрібно спробувати відкалібрувати сенсор, хоча б найпростішим, програмним способом.

Для цього заходите в Play Market, качаєте додаток «Touchscreen Repair» і запускаєте його.

Далі, слідуючи інструкціям, натискаєте на кнопку «Запустити» і роблячи короткочасні натискання на виділені області, виробляєте калібрування сенсора.

Під час цієї операції програма запише одержувані значення і приведе їх до спільного знаменника.

Після виконання всієї цієї процедури, перезавантажте смартфон (як це рекомендує розробник) і в разі якщо проблема не піде, зверніться в сервіс, оскільки можливо, несправність носить фізичний характер.

Пропав пункт «Оптимізація MIUI»

Багато власників останніх версій смартфонів Xiaomi, зіткнулися з тим, що після оновлення з меню «Для розробників» зник пункт «Оптимізація MIUI», який необхідно відключати для установки деяких програм.

Для того щоб повернути його на час встановлення, вам необхідно перегорнути меню для розробників до самого кінця, а потім зробити кілька послідовних натискань на пункт «Відновити значення за замовчуванням»

Після чого всі налаштування цього розділу будуть скинуті, а внизу екрану з’явиться той самий пункт «Оптимізація MIUI».


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button