Softnews

В Україні з’явився додаток, через який можна дізнатися «таємницю» будь-якого депутата

«Інститут політичної інформації» – український громадський центр, створив унікальий додаток, за допомогою якого можна дізнатися все про ту чи іншу політичну особу. Для цього потрібно лише сфотографувати портрет особистості, що вас цікавить, щоб отримати всі відомості про неї, в тому числі ті, які сам політик не афішує.

Розробкою програми займалося одеське відділення «Інституту». Програма отримала назву «PolitScanner», працює вона через інтернет, спочатку її необхідно завантажити і встановити, після чого сфотографувати обличчя політика. Для цього підійде як особисто людина, так і його знімки (наприклад, усміхнена фізіономія з постера або агітки). Після цього відкриється сторінка з повним «досьє» на політичного діяча, в якому буде зібрана вся публічна інформація з різних джерел.

PolitScanner

За словами розробників проекту, додаток створювалося протягом року, весь цей час авторів мотивувало благе прагнення показати виборцям всі особливості тих людей, яких вони збираються поставити біля керма держави. Зокрема, в біографії будуть відображені «делікатні» дані, наприклад, можливі судимості, рівень доходу, бізнес та інші відомості, які депутати майже завжди намагаються приховати від виборців. Автори проекту впевнені, що програма допоможе не тільки молодим людям, які стануть краще розбиратися в політиці, а й зрілим жителям країни, що бажають знайти в інтернеті корисну інформацію, зібрану в одному місці.

Програма доступна для скачування в 13 містах країни, в майбутньому автори планують розширити сферу діяльності на всі регіони України.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button