iOS 14 вийде для наступного списку iPhone

Зараз на головній

З кожним днем ​​все більше і більше людей розуміють всю важливість того програмного забезпечення, яке встановлюється на мобільні пристрої. У цьому немає абсолютно нічого дивного, тому що без нього навіть наймогутніше і найдорожче «залізо» не може коректно стабільно і надійно працювати. На радість всіх тих, хто використовує різні моделі iPhone і iPad, вже незабаром всі користувачі зможуть встановити операційну систему iOS 14. Її анонс відбудеться в кінці червня в рамках конференції для розробників WWDC 2020 року, на якій громадськості покажуть безліч нових програмних продуктів, призначених для різних гаджетів Apple. Сьогодні, 2 червня, в мережу потрапив список таких моделей смартфонів і планшетів, які гарантовано оновляться до нової ОС.


Що нового в iOS 14

Лічені години назад надійний ресурс The Verifier з посиланням на свої джерела всередині Apple заявив про те, що «яблучна» корпорація збирається оновити до операційної системи наступного покоління більше електронних пристроїв, ніж очікувалось. Нова iOS 14 принесе з собою, як очікується, підтримку віджетів на робочих столах, частковий редизайн інтерфейсу і стандартних програм, а також, крім того, цілу масу інших нововведень, які позитивно позначаться на досвіді використання iPhone і iPad. Очікується, що незабаром після презентації нової ОС відбудеться реліз її першої тестової збірки, тоді як фінальна стабільна збірка буде доступна тільки у вересні або навіть пізніше, тому що ніяких подробиць з цього приводу поки що ще немає.

iOS 14

iPhone які отримають 14-ку

За даними джерела, до нової ОС будуть оновлені такі моделі мобільних пристроїв:

 • iPhone 6S,
 • iPhone 6S Plus,
 • iPhone SE,
 • iPhone 7,
 • iPhone 7 Plus,
 • Phone 8,
 • iPhone 8 Plus,
 • iPhone X,
 • iPhone XS,
 • iPhone XS Max,
 • iPhone Xr,
 • iPhone 11,
 • iPhone 11 Pro і iPod Touch (7 Gen).

Крім того, iOS 14 гарантовано буде доступна на iPhone SE 2020 року, тобто на новинці, яка тільки недавно стала доступна для покупки. Виходить, що абсолютно всі смартфони Apple, які зараз працюють на iOS 13, гарантовано будуть оновлені до нової. Проте, слід розуміти і враховувати, що ті чи інші нові функції можуть виявитися доступні тільки на новітніх моделях мобільних пристроїв, тоді як користувачам всіх інших доведеться задовольнятися більш старими.

iOS 14

Шісткам приходить кінець

Для iPhone 6S, iPhone 6S Plus і iPhone SE операційна система iOS 14 виявиться останньою, тобто в 2021 році до iOS 15 їх вже гарантовано абсолютно точно не оновлять, запевняють інсайдери. Таким чином, на радість безлічі людей, компанія Apple вирішила не припиняти програмну підтримку навіть старих застарілих моделей телефонів, підтримуючи їх в актуальному стані. Виходить, що термін випуску нових ОС для смартфонів «яблучної» корпорації складе п’ять років, тобто неймовірно багато часу. Це означає, що купуючи собі телефон від даного виробника, він буде отримувати найновіше сучасне програмне забезпечення протягом цілих п’яти років, тобто протягом вкрай тривалого періоду часу.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей