Hardnews

Названо три причини того, чому слід купувати дорогі смартфони

Дорогі смартфони по кишені далеко не всім, проте їх покупка може бути вигдіною інвестицією, яка в перспективі може окупитися з торицею. Ми зібрали для вас три найважливіш приклади того, чому слід віддати перевагу дорощим девайсам.


Безпека та захисти даних

Смартфон вважається особистим девайсом на якому зберігаються фото, паролі, банківські дані та різні робочі зони. Саме тому слід звертати увагу на те, наскільки ефективний захист має смартфон. На прикладі iPhone 12 Pro, можна додати, що якщо пристрій попаде до зловмисників, його не вдасться розблокувати, адже треба лише обличчя власника для того, аби FaceID розпізнав в чиїх він руках і розблокувався.

Унікальні можливості як для професіоналів так і для любителів

Цей розділ стосується саме фотографів. На даний момент преміум моделі телефонів здатні творити справжні дива: 

  1. Неймовірна якість фото та відео;
  2. Декілька об’єктивів, що дає можливість виконувати зйомку в різних режимах, таких як пейзаж, портрет та макрозйомка.
  3. Режим нічної зйомки. Для цього до пристроїв додано спеціальні об’єктиви, які максимально скрасять зйомку вночі і дадуть максимальну деталізацію ото та відео елементам.
  4. Стабілізація. В наші часи пристрої преміум класу вже не мають потреби в спеціальному штативі-стабілізаторі, адже влаштовані модулі оптичної та програмної стабілізації про все попіклуються.

Висока продуктивність

На даний момент флагмани мають максимальну продуктивність, яка може досягати рівня ПК. Саме цей момент зробив неймовірний крок вперед, і тепер ігри, в які можна було грати лише на ПК, доступні і в вашій кишені, адже на смартфоні зараз можна зіграти в будь-яку гру. Так, найбільш популярні ігри вимагатимуть максимум від процесора та відеоадаптера, що говорить про потребу в великій кількості оперативної пам’яті. Це все і включають в себе смартфони преміум сегменту.

В тому числі, для багатьох блогерів саме телефон став інструментом праці, і завдяки таким пристроям блогінг зробив неймовірний крок вперед. Так, смартфони включають в себе абсолютно все, що потрібно для кожної знаменитої персони, в тому числі і графічні редактори, під час роботи з якими вам вдасться переконатися наскільки це зручно та вигідно мати смартфон саме рівня преміум.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button