Новини

Samsung Galaxy Note 10 розчарував українських покупців

Як багато напевно відмінно знають, на початку серпня цього року південнокорейська корпорація Samsung офіційно представила публіці такий мобільний пристрій, як Galaxy Note 10. Цей апарат отримав передове технічне оснащення, а включає таке в себе восьмиядерний процесор Exynos 9825, який, за словами виробника, став покращеною версією моделі Exynos 9820, зустріти яку можливо у флагмані Samsung Galaxy S10. Здавалося б, все так і має бути на ділі, однак, як виявилося, новинка в цьому плані розчарує українських покупців, про що стало відомо сьогодні, 20 серпня 2019 року.

Поки що даний флагман ще не надійшов в офіційний продаж в нашій країні (початок продажів заплановано на 23 серпня), але в мережі вже з’явилися дані про його продуктивності. Як пише видання GSMArena, якому пощастило в числі перших отримати Samsung Galaxy Note 10 на базі чіпсета Exynos 9825, мобільний пристрій не набагато потужніший Samsung Galaxy S10, який функціонує на базі Exynos 9820. Новий процесор відрізняється від старого тим, що він виготовляється по 7-нм техпроцесу EUV, а також має більш високу тактову частоту. У теорії це повинно було забезпечити приріст в продуктивності на рівні 10 – 15%, але нічого такого не сталося.

Камера Samsung Galaxy Note10
Камера Samsung Galaxy Note10

У деяких тестах бенчмарка GeekBench смартфон Galaxy Note 10 набирає навіть менше балів, ніж випущений півроку назад Galaxy S10, хоча, в теорії, все повинно бути рівно навпаки. Чому так, а не інакше – ніхто не знає, але факт залишається фактом – новий флагман фактично НЕ продуктивніше старішого, тому відмовлятися від старого заради приросту в швидкості роботи точно не варто, так як відчути подібну просто не вийде. Більш того, в синтетичних тестах даний телефон південнокорейської корпорації сильно поступається iPhone XS Max, хоча такий Apple представила і запустила в продаж ще в вересні минулого року.

Samsung Galaxy Note10 та Galaxy Note10 Plus

Таким чином, можливо, що Samsung Galaxy Note 10 фактично не продуктивніший за смартфон, ціна якого навіть в офіційному українському ретейлі на 10 000 менша. Не можна не помітити, що версія даного телефону на базі чіпсета Exynos 9825 буде продаватися на міжнародному ринку, тобто в Європі і Україні, тоді як в Китаї, США і низці інших держав основою цього флагмана виступить процесор від Qualcomm. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button