Новини

У смартфонах українців з’явився новий значок. Що він означає

На днях у клієнтів оператора Vodafone в Україні в смартфонах з’явився новий значок – 4G+. Він відображений в верхній частині екрану, там, де відображається якість і вид мобільної мережі. Як розповіли UBR.ua в прес-службі оператора, пов’язано це з розширенням смуги частот і, як наслідок, поліпшенням якості передачі даних. У деяких телефонах це відбилося, як поява значка 4G+.


«Поява значка 4G+ обумовлено т.з. технологією carrier aggregation (агрегація частот). Ми зараз запускаємо по Києву додаткові базові станції для ємності 2600 діапазону. Як наслідок, деякі термінали, коли бачать два діапазони LTE 1800 і 2600 розуміють, що їх можна між собою об’єднати для підвищення швидкості передачі даних, позначають це у себе значком 4G+», – розповіли  в Vodafone Україна.

Новий значок

За словами мобільних операторів, як саме відображається значок мережі 4G, залежить від моделі конкретного телефону: десь 4G, десь LTE і т.д.

«У нас з моменту запуску 4.5G в 2018 році, в залежності від моделі телефону, мережа lifecell може відображатися і як LTE, і як 4G+. Це залежить від конкретної моделі смартфона», – відзначили нам в lifecell.

Як зауважила нам провідний спеціаліст зі зв’язків з громадськістю компанії «Київстар» Ірина Леличенко, значок 4G+ з’являється на території дії технології LTE Advanced. Тобто, там, де включена функція об’єднання несучих (carrier aggregation) 1800 MHz + 2600 MHz.

«Це дозволяє досягати більш високих швидкостей передачі даних для 4G зв’язку. Таке рішення використовує і Київстар», – каже Леличенко.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button