Статті

На чистоту: як дізнатися дату активації iPhone і iPad

Техніка Apple з роками стає все більш захищеною і продуманою, так як компанія звертає увагу на різного роду дрібниці, з яких в кінцевому підсумку і складається споживчий досвід використання її електроніки. Всі продукти бренду мають унікальні серійні номери, За якими їх можна ідентифікувати, приблизно як у випадку з автомобілями і їх VIN-номерами. Серійний номер, який присвоюється продукції компанії, дозволяє дізнатися дату активації конкретного електронного пристрою, і потрібно обов’язково знати, як отримати доступ до такої інформації. Це важливо хоча б тому, що гарантія на техніку компанії починає діяти з моменту активації електронного пристрою, а термін такої становить один рік для України.


Взагалі, говорячи про гарантії на техніку Apple в Україні, все складно, так як її термін залежить від конкретного електронного пристрою, і це тема для окремого матеріалу. В інтернеті на різного роду порталах і форумах серед користувачів нерідко побутує думка про те, що для перевірки дати активації iPhone, iPad, Mac або іншого пристрою потрібно мати обліковий запис Apple ID, в якому потрібно авторизуватися, щоб отримати доступ до такого роду відомостей, однак насправді це помилка, тобто наявність аккаунта зовсім необов’язково. Дата активації пристрою дозволяє дізнатися, з якого саме дня той чи інший продукт бренду почав використовуватися його власником, і з якого моменту на нього діє фірмова гарантія виробника.

iphone

Щоб дізнатися дату активації iPhone або iPad, необхідно запустити додаток «Налаштування», слідом за цим перейти в розділ «Інформація про пристрій» і переглянути серійний номер, який складається з цифр і латинських букв. Тепер потрібно скористатися якимось пристроєм, який має доступ до інтернету. Таким може виступити комп’ютер, планшет, смартфон або будь-яке інше пристрій, аж до телевізора зі Smart TV, так як в даному випадку це не має ніякого значення. Тепер, щоб отримати доступ до точної дати активації, слід відвідати офіційний сайт Apple за цим посиланням, де потрібно ввести серійний номер і спеціальний код, щоб обійти перевірку від роботів. Після цього, якщо все було зроблено правильно, вдасться побачити дату активації пристрою.

iPhone номер

Також на цьому сайті відображається інформація про те, до якого терміну діє офіційна світова гарантія Apple. Якщо раптом скопійований серійний номер (Serial Number) не проходить перевірку, немов його не існує, варто ввести його вручну, тому що на деяких пристроях при його копіюванні збивається кодування і код змінюється.

Apple перевірка гарантії

Подібним чином можна перевірити дату активації будь-якого продукту, випущеного Apple, в тому числі навушників AirPods, комп’ютерів Mac, «розумної» колонки HomePod, клавіатури Magic Keyboard або будь-якого іншого продукту, включаючи всі моделі і покоління iPhone, iPad і iPod Touch. Процедура отримання доступу до таких даних доступна жителям всіх країн світу, а кількість перевірок не обмежується.





Back to top button