Hardnews

Озвучені методи визначення автентичності телефону Xiaomi

Через поширення підробок компанія Xiaomi опублікувала просте керівництво про те, як правильно визначити справжність телефону компанії. Для цього можна скористатися спеціальним сайтом, який був створений виключно для цієї мети.


Подробиці про можливості

Дану інформацію надали співробітники Xiaomi, опублікувавши її на сторінках сервісів спільноти. При цьому представники фірми настійно рекомендують купувати телефони тільки в магазинах Mi Store, тоді можна напевно уникнути придбання підробки. Якщо ж смартфон куплений в іншому місці, варто використовувати одну з двох методик визначення автентичності:

  • через серійний номер
  • через IMEI.

Серійний номер телефону видається при покупці виробу, він зазвичай вказаний на коробці і в гнучкому впакуванні, в яку запечатаний апарат. На упаковці також вказано і IMEI, проте якщо ви його не знайшли, або втратили кейс, то можна використовувати системний код, який набирається на екрані. Комбінація проста – # 06 #, потім виклик. На екрані з’явиться код вашого смартфона. Також його можна знайти в налаштуваннях – потрібно вибрати пункт «Про телефоні», потім в характеристиках натиснути на «Статус».

Коли IMEI або серійний номер визначені, ви повинні перейти на офіційний ресурс Xiaomi https://www.mi.com/global/verify#/en/tab/imei. У зазначеному віконці потрібно ввести IMEI, після чого на екрані з’явиться інформація про справжність смартфона.

Якщо ви хочете купити телефон на сторонньому ресурсі, на кшталт AliExpress – не пропускайте цю можливість. Вам можуть спробувати продати китайську версію телефону, яка дуже погано працює в країнах Європи. Або й зовсім підсунути сторонній клон від невідомого виробника.

Читай наші новини в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button