США дали Huawei ще три місяці

Треба прочитати

Пару днів назад стало відомо , що США мають намір видати Huawei ще одну тримісячну ліцензію, призупиняє заборону на торгівлю з американськими компаніями.


І ось тепер ця інформація підтвердилася. Міністр торгівлі США Уілбур Росс (Wilbur Ross) заявив, що уряд видав чергову ліцензію терміном на 90 днів, тобто її дія завершиться 19 листопада.

Цікаво виглядає чергове обґрунтування такого вчинку.

Деякі сільськогосподарські компанії залежать від Huawei, тому ми даємо їм трохи більше часу, щоб перебудуватися.

Насправді проблема навіть не в сегменті, який назвав Росс. Суть в тому, що всі фактори вказують на відсутність однозначної позиції США щодо Huawei. Заборону ввели, але вже другий раз її заморозили. При цьому фактично на кінець минулого місяця, як повідомлялося, жодна компанія з тих, що подавали заявки, не отримала дозволу на торгівлю з Huawei. Тоді навіщо потрібні ці тимчасові ліцензії?

Huawei

Крім того, президент США Дональд Трамп не так давно заявив, що американські компанії повинні знову почати торгувати з Huawei, а сьогодні він же розповів про загрозу національній безпеці з боку китайського гіганта. В результаті ситуація, ймовірно, ще на три місяці зависла в невизначеною позиції, і зовсім не факт, що через три місяці щось вирішиться.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Стало відомо, що трапиться, якщо відправити смс чи подзвонити перебуваючи в літаку, що летить

Ви літали на літаку? Ймовірно, багато читачів, навіть якщо і не літали, хотіли б дізнатися: а що ж буде,...

Більше схожих статей