Новини

Дональд Трамп: я не хочу мати жодної справи з Huawei

Президент США Дональд Трамп (Donald Trump) не хоче, щоб Сполучені Штати вели справи з китайською компанією Huawei, навіть якщо сьогодні, як очікується, тимчасовий дозвіл для Huawei буде продовжено ще на 90 днів.

Ще в п’ятницю багато західних ЗМІ повідомили, що міністерство торгівлі США, продовжить надану три місяці тому відстрочку повної заборони, яка дозволяє Huawei Technologies замовляти комплектуючі у американських компаній.

«Тимчасова загальна ліцензія» буде продовжена для Huawei на 90 днів, повідомляє Reuters з посиланням на два джерела, добре знайомих з ситуацією. Однак вчора перед посадкою в президентський літак в аеропорту Нью-Джерсі він зробив досить прямолінійний заяву, кажучи про національну безпеку.

В даний момент все вказує на те, що ми не будемо вести справи з Huawei. Я особисто взагалі не хочу займатися з ними бізнесом, тому що це реальна загроза національній безпеці. Я дійсно вважаю, що засоби масової інформації висвітлюють це не так, як є насправді.

Дональд Трамп

Він додав, що деякі підрозділи Huawei можуть бути звільнені від глобального заборони, але зробити це буде «дуже складно».


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button