Новини

Xiaomi Mi Band 4: названо головний мінус фітнес-браслета

З того самого моменту, як фітнес-браслет Xiaomi Mi Band 4 надійшов у продаж, пройшло вже кілька місяців, тому що його анонсували в середині червня, а потім, через кілька днів, він став доступний на полицях магазинів в Китаї, а вже через якесь час дістався до українських торгових точок, нехай і під трохи іншим найменуванням, в якому присутнє слово «Smart». За майже три місяці перебування в продажу цей наручний гаджет собі встигли купити мільйони людей, а до кінця року таких, швидше за все, буде вже більше десяти мільйонів. Значна частина з них називає один і той самий мінус цього гаджету.

Якби не він, як пишуть користувачі, вони цілком могли б назвати цей наручний гаджет просто ідеальним в усіх відношеннях, хоча покращувати, звичайно, завжди є що. При цьому багато хто просто не розуміють, чому компанія-виробник захотіла навмисно зробити свій спортивний браслет новітнього покоління трохи гіршим, ніж він міг би бути на ділі. До переваг Xiaomi Mi Band 4 приписують великий 0,95-дюймовий екран кольорового типу, стильний зовнішній вигляд за рахунок повноцінного загартованого скла на лицьовій частині, велику автономність на рівні 10 – 20 днів залежно від активності використання, а також широкі функціональні можливості, заради яких багато з покупців і вибрали саме цей трекер.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Так, зокрема, він дозволяє керувати відтворюваною на телефоні музикою, показувати повідомлення зі смартфона, стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, включати «розумний» будильник і секундомір, вібрувати при вхідні дзвінки, давати поради під час тренувань, а ще з ним можна занурюватися під воду на глибину до 50 метрів, тому що корпус здатний це витримати без будь-яких складнощів. Все це користувач отримує за 999 гривень, рівно за стільки Xiaomi Mi Band 4 можна купити українських офіційних представників. Якби не головний мінус, попит на цей трекер по всьому світу точно був би набагато вищим.

Xiaomi Mi Smart Band 4

Головним мінусом Xiaomi Mi Band 4 багато хто вважає відсутність в ньому повноцінного NFC. Такий, як відомо, зав’язаний на роботу тільки з платіжною системою Mi Pay, тому використовувати його можна тільки в Китаї і ніде більше. Якби компанія-виробник реалізувала програмну підтримку Google Pay, що цілком можна було зробити, тоді власники цього наручного гаджета, купивши відповідну модифікацію, отримали б можливість розплачуватися з його допомогою в магазинах і закладах без необхідності використовувати свій смартфон або банківську карту. Подібна функція абсолютно точно вже не з’явиться з новою прошивкою – на це можна навіть не сподіватися.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button