Бізнес та акції

Xiaomi Mi Band 4 впав в ціні до рівня собівартості

Попит на переносну електроніку стрімко зростає, тобто, простіше кажучи, все більше і більше людей бачать сенс в тому, щоб її використовувати. Відбувається це не тільки за рахунок того, що вона стає все дешевше і дешевше з кожним днем, а ще, крім того, за рахунок розширення її функціональних можливостей. Кращим у своєму класі є Xiaomi Mi Band 4, а був випущений на ринок він ще влітку 2019 року. З тих самих пір пройшов практично цілий рік, і за такий період часу цей фітнес-трекер звичайно ж став дешевше.

Ще на старті продажів в Україні купити Xiaomi Mi Band 4 усім бажаючим пропонували за 1399 гривень. Проте, ситуація за цілий рік його перебування на ринку вкрай сильно змінилася, завдяки чому тепер всі бажаючі можуть купити його на набагато більш вигідних умовах, а якщо бути точним, то всього-на-всього за 613 гривень. Так мало цей наручний гаджет, оснащений ударостійким корпусом і кольоровим екраном, ще ніколи не коштував. 

Xiaomi Mi Band 4

За таку скромну суму грошей покупець отримує абсолютно новий Xiaomi Mi Band 4, але можливо адаптований для китайського регіону. Втім, ніякої різниці між регіональною і міжнародною версією браслета немає, тому що обидва підтримують російську мову, яка включається через мобільний додаток Mi Fit для смартфонів на базі Android і iOS. Що стосується технічного оснащення даного спортивного браслета, то він має 0,95-дюймовий OLED-екран з підтримкою сенсорного управління, акумуляторну батарею ємністю 135 мАг з підтримкою технології швидкої зарядки, а також модуль Bluetooth 5.0 LE, за рахунок якого підключати даний фітнес-трекер можна до різних моделей мобільних пристроїв.

Xiaomi Mi Band 4

За рахунок безлічі різних сенсорів і датчиків, вбудованих в цей наручний гаджет, він може стежити за фізичною активністю, відстежувати якість сну, показувати повідомлення з телефону, управляти відтворенням музики на мобільному пристрої, вібрувати при вхідних дзвінках, включати «розумний» будильник для більш легкого пробудження вранці, а також, крім того, здійснювати масу інших дій. За рахунок захисту від води і пилу за стандартом IP68 занурюватися разом з Xiaomi Mi Band 4 можна на глибину до 50 метрів, роблячи це без будь-яких зайвих складнощів і винятків. Даний наручний гаджет є кращим у своєму класі, а пропонує він цілу масу різних можливостей, тому його покупка абсолютно точно є в повній мірі виправданою.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button