Банкомат “Ощадбанку” залишив клієнта без грошей: пишіть заяву

Зараз на головній

Коли ви знімаєте гроші з банкомату, слід знати ще й те, що іноді можуть з’явитися складнощі. Нещодавно про таку ситуацію було додано відгук на сайті Мінфіну. Повідомляється, що банкомат забрав картку, яку так і не повернув, і навіть не видав кошти.


Саме дивне в цій ситуації те, що прийшло повідомлення від банку, в якому було сказано, що кошти успішно знято і списано з рахунку. Клієнтка дуже розхвилювалася, адже знімала досить велику суму грошей, навіть смс надійшло, що транзакція пройшла успішно, але кошти так і не було видано.

Як працівники Ощадбанку відреагували на звернення

Коли картка залишилася всередині, банкомат взагалі вимкнувся. Саме через це жінка дуже розхвилювалася. Починаючи з цього моменту потерпіла почала телефонувати на гарячу лінію банку, але додзвонитися до оператора, як виявилося, не так вже й легко. Коли це все ж вдалося зробити, довелося ще чекати на оператора, і на ці дії було витрачено майже 10 хвилин часу. Коли вдалося почати розмову з оператором, той не зміг навіть пояснити що і як треба робити. Дівчина з тієї сторони телефону повідомила, що треба писати заяву в «Ощадбанку», а краще ще й картку перевипустити.

Коли клієнтка вже достатньо заплуталася в діях, їй було запропоновано заблокувати картку, на що вона дала згоду. Але одразу після цієї дії банкомат знову запустився і навіть картку повернув. Видавалося що все добре, але коли жінка захотіла розблокувати картку, її попросили заплатити за цю послугу.

Але видалося, що в цій ситуації було ще одне але, адже коштів на картці взагалі не було. Повідомляється, що подібні ситуації бували і в інших клієнтів Ощадбанку, але кошти фінансова установа нікому так і не повернула. В цій ситуації, представники банку додали, що кошти буде зараховано на картку в тому ж самому розмірі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,726Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей