Бізнес та акції

ПриватБанк не дає забрати гроші з рахунку: “треба чекати рік …”

ПриватБанк

Користувач українського банку «ПриватБанк» залишив негативний коментар в мережі, поскаржившись на свавілля співробітників організації. За його словами, організація змінила умови нарахування відсотків від депозиту в меншу сторону.


Даний відгук з’явився на сторінці Мінфіну. Згідно з опублікованої в ньому інформації, чоловік не може зняти гроші, які лежать у нього на депозиті, за умови того, що банк змінив правила нарахування відсотків. Почалося все в 2017 році, коли користувач поклав свої кошти на депозит в «ПриватБанк» з умовою нарахування 14,5% річних. Тоді його повністю влаштовували умови. Але ось настав 2021 рік, коли договір закінчувався за терміном давності. Чоловік повинен був зняти кошти в січні, або ж переукласти договір, проте до призначеного терміну він не з’явився. У підсумку «ПриватБанк» знову поклав кошти на депозит, проте вже за іншими умовами – 3% річних, терміном на рік. 

Чоловіка такий поворот подій не влаштував, що він і відобразив у відгуку. За його заявою, він запізнився всього на три дні, аргументувавши це своєю хворобою – користувач є інвалідом війни. При цьому зняти кошти йому нібито не дозволили, заявивши, що доведеться чекати рік. Через це він розсердився на банк і порекомендував іншим клієнтам тікати звідти.

Представник банку спростував всі заяви користувача у відповідному коментарі. Він написав, що клієнт може в будь-який момент забрати свої гроші, замовивши процедуру переоформлення вкладу, причому навіть зробити це віддалено без звернення до відділення. 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерт розповів, на які сайти ніколи не можна заходити в громадських місцях

В минуле

Нововведення в роботі «Ощадбанку» і «ПриватБанку»: термінали працюватимуть по-іншому

В майбутнє

Також буде цікаво