Бізнес та акції

«Нова пошта» вводить новий вид оплати послуг для клієнтів

Представники сервісу «Нова пошта» попередили своїх клієнтів про появу нового типу оплати послуг компанії, який дозволить забирати посилки навіть без свого смартфона. Послуга отримала назву «Автосписання», використовувати її може будь-який власник рахунку в українському банку.

Дану інформацію фірма розмістила на своїх сторінках в соціальних мережах, а також офіційному сайті. «Автосписання», згідно із задумом творців, може серйозно скоротити час, який людина змушена провести у відділенні «Нової пошти», що особливо актуально для нинішніх небезпечних днів. При цьому для підключення опції не потрібно ніяких попередніх дій, зробити це може власник будь-якої картки українського крупного банку.

Щоб активувати «Автосписання», потрібно спершу зареєструватися на сервісі «Нова пошта» і зайти в свій особистий кабінет. Потім перейти в меню «Карти», після чого вибрати банківський рахунок, з якого будуть списуватися гроші. Встановивши його «за замовчуванням» для «Автооплати» можна вирушати за посилкою в відділення «Нової пошти». Коли ви приїдете, отримаєте відправку, огляньте вміст контейнера і переконаєтеся в його цілісності, то можна підійти до оператора і заявити, що хочете розплатитися за допомогою «Автосписання». Після цього буде досить ідентифікувати свою особу, після чого певна сума грошей автоматично спишеться з зазначеного рахунку. Клієнту не потрібно нічого підтверджувати і демонструвати смартфон, тому сам процес збору посилки буде забирати в людини кілька секунд.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button