Новини

Huawei Mate 30 нарешті дотягнеться до рівня iPhone 8 Plus

Обговорення
Huawei Mate 30 Pro

Кадрова частота 60 к / с при записі відео 4К непідвладна навіть багатьом екшн-камерам і фотоапаратам, але в смартфонах Huawei серії Mate 30 вона з’явиться. Про це пише джерело з посиланням на саму Huawei.


Як повідомляється, представник компанії підтвердив, що однокристальна платформа Kirin 980 буде підтримувати запис відео 4К з частотою 60 к / с. Таким чином користувачам більше не доведеться вибирати між розширенням і високою частотою кадрів, що забезпечує плавну картинку. Для порівняння, смартфони Apple вже давно уміють записувати 4K відео в такому форматі. Першим яблокофоном, який навчився це робити, став iPhone 8 Plus, що вийшов ще в 2017 році. Так що Huawei Mate 30 тут в ролі доганяючого.

Huawei Mate 30 Lite

Першими моделями на Kirin 990 повинні стати Huawei Mate 30 і Mate 30 Pro, вони-то першими і запропонують таку можливість. Випуск цих флагманських смартфонів, нагадаємо, має відбутися 19 вересня.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Meizu 16s Pro: передня частина смартфону на живій світлині

В минуле

Huawei Mate X: детальні характеристики та перший досвід використання

В майбутнє

Також буде цікаво