Дивне SMS коштувало українцю $5000

Зараз на головній

В наш час досить розповсюдженим є метод SMS розсилки повідомлень від різних компаній. Але іноді ми стаємо «щасливцями», які виграли велику суму грошей, або ж навіть автомобіль. Дехто не розуміє цієї проблеми одразу, і лише радіє. Але є одне велике але, адже ми не брали участі в жодному розіграші. Як таке можливо?


Історія селянина

Подібний випадок стався і з чоловіком, який отримав смс-повідомлення в якому йому було запропоновано зробити вигідну інвестицію в букмекерську контору. В свою чергу, шахраї пообіцяли дуже велику відсоткову ставку. Нічого не підозрюючи, постраждалий на протязі 10 днів виконував перекази, їх загальна сума склала 145 тисяч 975 гривень. Тобто більше ніж $5000. Слід відмітити і той факт, що перекази виконувалися на різні банківські рахунки.

Минуло трохи часу, і чоловік все ж зрозумів, що потрапив на гачок шахраїв, адже ані своїх коштів, ані відсотків він так і не побачив на своєму банківському рахунку. Постраждалий все ж хотів довести цю справу до кінця і хоча б власні кошти повернути. Для цього він неодноразово телефонував на номер, який було вказано в смс-повідомленні. Всі ці спроби виявилися марними.

Вдалося з’ясувати тільки те, що в поверненні коштів було відмовлено, але причину ніхто не повідомляє. Саме з цього моменту номер взагалі перестав відповідати. Далі довелося їхати до відділу Національної поліції, аби подати заяву на шахраїв.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Халяви більше не буде: Безкоштовне користування Google Photo скасовують

Компанія Google заявила, що незабаром припинить давати необмежений простір для зберігання фото в Google Photos (Google Фото) на безоплатній...

Більше схожих статей