Кращі аксесуари для ігрових смартфонів на думку користувачів

Зараз на головній

Популярність мобільних ігор росте семимильними кроками, а разом з цим популярніші стають і спеціальні ігрові смартфони. Основною фішкою останніх є можливість підключення сторонніх аксесуарів, що підвищують шанси на перемогу. Про кращі з них ми зараз і розповімо.


Ігровий тримач

За допомогою цієї примочки можна перетворити смартфон на подобу геймпада, значно спростивши ігровий процес. Залежно від моделі, на ігровому тримачі можуть бути спеціальні кнопки або курки, які особливо актуальні в шутерах.

Ігровий тримач

Дорогі рішення додатково оснащуються кулерами і вбудованими акумуляторами для підзарядки. Обачно. Особливо, з урахуванням того, що аксесуар при підключенні займає порт USB.

Курки-тригери

Курки-тригери

Бюджетний варіант для тих, хто не хоче або не має можливості витрачатися на попередній девайс. Встановивши їх, ви значно спростите процес стрільби, а універсальність такого аксесуара дозволяє використовувати його практично на будь-якій моделі.

Геймпад

геймпад

Підключивши до смартфону джойстик, грати стає так само комфортно як на ПК або консолі. Моделей на ринку багато, знайти підходящу зможуть користувачі з будь-яким бюджетом. Топові версії оснащуються вбудованим утримувачем, що дозволяє закріпити смарт прямо на геймпаді. Виходить щось на кшталт портативної консолі.

Окуляри віртуальної реальності

Окуляри віртуальної реальності

Кожен, хто думає, що VR ігри є тільки на компі – сильно помиляється. Подібні тайтли виходять і для смартфонів. Причому коштують окуляри віртуальної реальності для мобільних пристроїв досить дешево. Все через те, що в якості екрану тут виступає дисплей смартфона, який вставляють в спеціальний відсік.

Портативний акумулятор

Портативний акумулятор

З огляду на те, які ненажерливі сучасні ігри, мати під рукою пауербанк явно буде не зайвим. Особливо актуальний він для тих, хто любить зарубати в місцях, де немає можливості підключити смартфон до розетки і зарядити його звичайним способом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Персональні дані мільйонів українців продавали прямо на ринку

Персональніі  дані 32 млн українців, які отримані незаконним шляхом, у Києві сбували два брати. Про це повідомляє прес-центр місцевої прокуратури. Повідомлено,  що  робітники банківських та державних структур надавали двом рідним братам персональну інформацію про 32 млн українських громадян. Потім ці дани...

Більше схожих статей