Hardnews

Фахівці пояснили, як “врятувати” промоклий смартфон

Експерти розповіли, що робити, якщо смартфон виявився залитим водою.

Існує кілька способів зберегти працездатність мобільного телефону після попадання вологи в його корпус. Повідомляється, що сушити смартфон феном – сумнівна ідея. Можна потоком повітря загнати воду ще глибше. До того ж, під дією високої температури є ймовірність пошкодити пластик.

Однак сушка феном може бути ефективна, якщо мова йде про старі моделі телефонів з розбірним корпусом.

Уточнюється, що попадання води здатне зашкодити навіть водостійким моделям. Стійкість до вологи знижується в процесі використання. Вода потрапляє в корпус через тріщини і відколи.

Інший популярний спосіб сушіння смартфонів – покласти пристрій в рис. Крупа поступово вбере вологу.

“Я б вимкнув телефон, щоб хоч якісь модулі не були під напругою. Далі смартфон слід покласти в рис або в силікагель, оскільки вони витягують вологу. Силікагель краще, але навряд чи він є у вас вдома. Якщо залишити смартфон в рисі на добу, то це може допомогти “, – радить експерт.

Найголовніше – вимкнути “втоплений” пристрій якомога швидше. Якщо є можливість витягнути акумулятор, слід це зробити. Знеструмленому пристрій після просушування має більше шансів “вижити”, уникнувши незворотних ушкоджень внаслідок замикання. Важливо дати телефону просохнути протягом тривалого часу, не включаючи пристрій.

Повідомляється, що найефективніший спосіб “врятувати” залитий смартфон – вимкнути його і віднести в сервісний центр якомога швидше.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button