Спеціаліст навчив, як повернути вкрадений смартфон, не виходячи з дому

Зараз на головній

У кожній з мобільних екосистем є власні механізми, які допоможуть знайти телефон у разі його втрати або крадіжки. Про те, як ними користуватися, розповів GSMinfo старший фахівець з тестування цифрових продуктів компанії Slaxico Сергій Кузьменко.


Зникло надкушене яблучко

“На айфоні / Айпаді відразу після покупки потрібно активувати функцію віддаленого доступу до смартфону (” Локатор “). Якщо пристрій втрачено і у вас є ще один пристрій Apple, тоді слід відкрити програму” Локатор “і чекати, коли втрачений телефон відобразиться на карті. Якщо іншого пристрою немає, можна скористатися сервісом через інтернет, ввівши в браузері адресу icloud.com/find і потім увійшовши в свій Apple ID “, – пояснює експерт.

Локатор

Далі у вас є варіанти блокувати пристрій або стерти повністю з нього інформацію. У першому випадку виберіть “Локатор” => “Пристрої” => “Повідомити про зникнення”, це дозволить заблокувати втрачений гаджет і, за бажанням, вивести на екран повідомлення з проханням повернути пристрій. Варіант повного очищення (якщо розумієте, що пристрій вже не повернути): “Локатор” => “Пристрої” => “Стерти цей пристрій”, говорить він.

Зник зелений Робот

“У разі втрати телефону або планшету на Android, а також годинника на Wear OS ви зможете їх знайти, заблокувати або видалити з них всі дані . Якщо ви увійшли на пристрої в обліковий запис Google, то функція” Знайти пристрій “включена за замовчуванням”, – зазначає Кузьменко .

Сам механізм виглядає наступним чином: відкрийте сторінку android.com/find і увійдіть до акаунта Google. Якщо ви використовуєте кілька телефонів, виберіть потрібний у верхній частині екрану.

“На втрачений телефон прийде повідомлення, а на карті з’явиться інформація про те, де знаходиться телефон (де він перебував в останній раз). Доступні можливості заблокувати пристрій, заблокувати його повністю з видаленням даних (якщо розумієте, що не зможете знайти), а також продзвонити на повній гучності (спрацює, навіть якщо звук відключений) “, – пояснює фахівець.

Аналогічним чином влаштований і пошук на смартфонах Huawei / Honor. Необхідно перейти на веб-сторінку cloud.huawei.com і авторизуватися за допомогою того ж облікового запису HUAWEI, який використовується на втраченому пристрої.

“Потім натисніть” Знайти пристрій “(або” Знайти телефон “). Якщо попередньо на телефоні була активована функція Пошук телефону, його місце розташування відобразиться на екрані. Після цього вам доступні аналогічні iOS і Android варіанти тимчасового блокування, повного видалення даних або прозвону пристрою” , – уклав Кузьменко.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Персональні дані мільйонів українців продавали прямо на ринку

Персональніі  дані 32 млн українців, які отримані незаконним шляхом, у Києві сбували два брати. Про це повідомляє прес-центр місцевої прокуратури. Повідомлено,  що  робітники банківських та державних структур надавали двом рідним братам персональну інформацію про 32 млн українських громадян. Потім ці дани...

Більше схожих статей