Чому не варто користуватися смартфоном в потязі

Зараз на головній

Сьогодні жодна подорож не обходиться без смартфона. Він зараз використовується не стільки для дзвінків, скільки для розваг, ігор, відео. У зв’язку з тим, що скоро почнеться новий сезон відпусток (якщо, звісно, дозволить Covid-19), хочеться розповісти про те, чому краще не користуватися мобільним телефоном в поїзді.


Шахраї

Перша причина цілком очевидна: якщо ви не хочете втратити дорогий гаджет, не варто «світити» ним на очах у незнайомців. Якщо вам потрібно зателефонувати, вийдіть з купе в коридор вагона або тамбур. Професійним злодіям і шахраям досить одного погляду на ваш телефон, щоб оцінити його цінність і вартість.

І не майте ілюзій, що ви точно розбираєтеся в людях і зможете відрізнити афериста від порядної людини.

Шахраї – дуже хороші психологи. Перш ніж вчинити злочин, вони втираються в довіру, налагоджують дружній контакт. Можуть навіть розповісти пару задушевних життєвих історій.

А коли відчують, що ви їм повністю довіряєте, попросять як би ненароком телефончик «всього на пару хвилин, родичам зателефонувати». І ви ж не відмовите в проханні такому приємному попутникові! Ось тільки ви його, швидше за все, більше ніколи не побачите. Вийде в тамбур і пропаде разом з вашим смартфоном назавжди.

Швидка розрядка

Друга причина, по якій не варто під час поїздки користуватися своїм мобільним телефоном, – це дуже швидка розрядка батареї. Якщо ви не хочете залишитися без зв’язку після прибуття на місце, то краще відключити смартфон або хоча б перевести його в авіарежим.

 

режим польоту

У зоні нестабільного прийому мобільного зв’язку гаджети розряджаються в кілька разів швидше, ніж звичайно.

Коли ви перебуваєте в дорозі, смартфон постійно намагається знайти сигнал з найближчою станцією вашого мобільного оператора і зв’язатися з його мережею. Телефон ловить зв’язок, навіть якщо ви не розмовляєте по ньому в цей момент. Чим активніше телефон шукає мережу, тим швидше сідає батарея.

Сумнівні розетки

Якщо батарея телефону все ж розрядилася, не поспішайте підключати зарядку до розетки. Справа в тому, що багато поїздів обладнані електророзетками, що подають набагато більшу напругу, ніж це потрібно сучасним пристроям. Підключивши свій телефон до такої розетки можна його спалити.

Зауважте: ніякої відповідальності за ваш безповоротно зіпсований гаджет Укрзалізниця при цьому не понесе. Ви залишитеся самі винні.

Тому краще заздалегідь придбати спеціальні пристосування, що дозволяють заряджати телефон без включення в розетку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Халяви більше не буде: Безкоштовне користування Google Photo скасовують

Компанія Google заявила, що незабаром припинить давати необмежений простір для зберігання фото в Google Photos (Google Фото) на безоплатній...

Більше схожих статей