Обговорення

Кількість абонентів мобільних мереж п’ятого покоління (5G) швидко зростає. Про це, як повідомляють мережеві джерела, свідчать дані по південнокорейському ринку.


Не так давно ми повідомляли , що станом на кінець червня стільникові оператори в Південній Кореї обслуговували в цілому 1,34 млн абонентів. Для порівняння: в травні цей показник дорівнював 0,79 млн.

Як тепер кажуть, розмір абонентської бази 5G на південнокорейському ринку перевищив 2 млн чоловік. Таким чином, всього за півтора місяці кількість користувачів 5G в Південній Кореї підскочила в півтора рази.

post image

Основну частину 5G-користувачів обслуговує SK Telecom – приблизно 840 000 абонентів. У компаній KT і LG Uplus є 630 000 і 540 000 користувачів 5G відповідно.

Прогнозується, що до кінця поточного року розмір абонентської бази 5G на південнокорейському ринку досягне 4-5 млн користувачів.

Відзначимо, що перші комерційні мережі п’ятого покоління запрацювали в Південній Кореї на початку квітня нинішнього року. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei готує власні карти, які будуть кращі за Google Maps

В минуле

В Україні блокуватимуть “сірі” смартфони

В майбутнє

Також буде цікаво