Новини

Популярність 5G мереж росте надшвидкими темпами

Обговорення

Кількість абонентів мобільних мереж п’ятого покоління (5G) швидко зростає. Про це, як повідомляють мережеві джерела, свідчать дані по південнокорейському ринку.


Не так давно ми повідомляли , що станом на кінець червня стільникові оператори в Південній Кореї обслуговували в цілому 1,34 млн абонентів. Для порівняння: в травні цей показник дорівнював 0,79 млн.

Як тепер кажуть, розмір абонентської бази 5G на південнокорейському ринку перевищив 2 млн чоловік. Таким чином, всього за півтора місяці кількість користувачів 5G в Південній Кореї підскочила в півтора рази.

post image

Основну частину 5G-користувачів обслуговує SK Telecom – приблизно 840 000 абонентів. У компаній KT і LG Uplus є 630 000 і 540 000 користувачів 5G відповідно.

Прогнозується, що до кінця поточного року розмір абонентської бази 5G на південнокорейському ринку досягне 4-5 млн користувачів.

Відзначимо, що перші комерційні мережі п’ятого покоління запрацювали в Південній Кореї на початку квітня нинішнього року. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Huawei готує власні карти, які будуть кращі за Google Maps

В минуле

В Україні блокуватимуть “сірі” смартфони

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.