Статті

Правила використання смартфона для довгої служби гаджета

Багато користувачів купують смартфон на 1-2 роки, а потім зливають його на вторинному ринку і купують нову модель. Інші ж сповідують іншу тактику і змінюють мобільні пристрої раз в декілька років. Правда, щоб смартфон стільки прослужив, ним треба правильно користуватися. Як саме? Зараз розповімо.

Не качайте додатки з неперевірених сайтів

Найкраще користуватися плей маркетом, а APK-файли качати з загальновідомих безпечних сайтів по типу 4PDA і XDA- developer . Так ви значно знизите шанси зловити вірус або шкідливі програми на смартфон, що може вивести його з ладу.

Постійно оновлюйте ПО

Виробники регулярно випускають патчі безпеки і нові версії ОС для своїх смартфонів і причин ігнорувати оновлення немає ніяких. У них виправляються критичні баги, з’являються нові функції і все в такому дусі.

Акуратне користування

Найголовніший порада. Якщо кидати апарат куди попало і взагалі недбало до нього ставитися, смартфон навряд чи прослужить довго. Носіть його в окремій кишені, де немає копійок і ключів, наклейте захисне скло, купіть чохол. Все це дозволить пристрою прожити значно довше.

Правильно заряджайте батарею

Дивно, що багато користувачів не знають про те, як правильно заряджати смартфон. Не потрібно кожного разу розряджати його до 0%, а потім підключати до розетки, чекаючи поки акумулятор заповнить всі свої ресурси повністю.

Кожна батарея розрахована лише на певне число таких циклів, тому правильніше було б підтримувати заряд АКБ в діапазоні 20-80%.

Не діставайте смартфон на морозі

Смартфони не випадково поголовно вирубуються на морозі. Експлуатація в таких умовах завдає серйозної шкоди акумулятору і може привести до того, що він вийде з ладу значно швидше, ніж спочатку задумував виробник.

Не допускайте перегріву  

Якщо ви помітили, що під час ігрової сесії смартфон нагрівся так, що його стало некомфортно тримати в руках – дайте йому охолонути. Перегрів батареї, як і переохолодження, не приведе ні до чого хорошого.  

Найчастіше смартфон нагрівається, коли власник користується ним під час зарядки. При такому сценарії на батарею йде колосальне навантаження – вона одночасно витрачає і отримує ресурси. Звичайно, якщо ви вирішите відповісти на повідомлення у Viber, то нічого страшного зі смартфоном не станеться, а от грати в ігри краще не варто.  


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button