Статті

Не робіть цього: як правильно діяти, якщо вашу карту з’їв банкомат

Обговорення
Приват

Якщо вашу картку “з’їв” банкомат, необхідно зателефонувати за загальноукраїнським номером банку, який зазначено на цьому банкоматі. У контакт-центрі вам скажуть, в яке відділення слід звернутися для отримання карти.


Щоб отримати цю ж карту без перевипуску, необхідно прийти у відділення банку з посвідченням особи. Після всіх необхідних процедур карту повернуть клієнту“, – в один голос пояснюють представники банків.

ПриватБанк

Чого робити не слід

Не рекомендується намагатися самостійно дістати карту, тим більше із застосуванням підручних засобів. Це марно, так як реджект-відсік знаходиться досить далеко і дістати карту неможливо. Якщо спробувати якимось чином відкрити верхню частину пристрою самообслуговування, то спрацює сигналізація.

У цьому випадку є ймовірність затримання клієнта для з’ясування причин і встановлення, чи не є людина шахраєм. Також, за фактом даної події клієнту може бути інкримінована спроба злому банківського пристрою, а це вже потрапляє під відповідну статтю кримінального кодексу

Слід також мати на увазі, що вилучення картки банкоматом відбувається не тільки в разі перепаду електричної напруги під час знаходження карти в кардрідер.

“Якщо ви вводите пін-код неправильно більше трьох разів, то програмне забезпечення автоматично робить пікап (вилучення – ред.) Карти. Це зроблено з метою захисту грошових коштів від шахрайських дій в разі втрати картки – коли шахрай намагається підібрати пін-код, то він блокується, після чого на пристрої самообслуговування спрацьовує захист і карта йде в реджект-касету “, – уклав експерт.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українцям розповіли, коли найвигідніше купувати новий iPhone

В минуле

Nokia воскресила легендарний телефон: він коштує 1500 гривень

В майбутнє

Також буде цікаво