Hardnews

Nokia воскресила легендарний телефон: він коштує 1500 гривень

Обговорення
Nokia

Nokia представила недорогий телефон 225 4G в стилі популярної моделі 2009 року. Про це з посиланням на матеріали компанії повідомляє видання GizmoChina.


Пристрій одержав форм-фактор класичних кнопкових девайсів – прямокутний корпус з пластика, невеликий кольоровий екран і фізичну клавіатуру. Зовні апарат нагадує легендарний телефон Nokia 6700, таким чином компанія могла ставити за мету воскресити популярний раніше девайс. Nokia 225 4G має 2,4-дюймовий дисплей, підтримку роботи в мережах четвертого покоління і стандарту VoLTE, основну VGA-камеру. Також заявлено наявність FM-радіо, LED-ліхтарика, слота під карту пам’яті microSD.

Nokia 6700

Апарат орієнтований на широкого споживача. За заявою Nokia, девайс відрізняється підвищеною автономністю і здатний довгий час працювати на одному заряді акумулятора. Також бренд випустив модель 215 4G, яка відрізняється від 225 4G відсутністю камери. Вартість Nokia 225 4G склала 349 юанів, або близько 1500 гривень, гаджет з’явився в продажу в Китаї.

Оригінальна модель Nokia 6700 була представлена ​​в 2009 році. На відміну від моделі 2020 року, старий телефон отримав корпус з нержавіючої сталі з декількома варіантами забарвлення, індикатор освітленості, опціонний футляр зі вбудованим акумулятором.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Не робіть цього: як правильно діяти, якщо вашу карту з’їв банкомат

В минуле

Xiaomi випустила 65-дюймовий 4K телевізор за 10 тисяч гривень

В майбутнє

Також буде цікаво