Бізнес та акції

Українцям розповіли, коли найвигідніше купувати новий iPhone

Обговорення
iPhone XR

Сьогодні ввечері відбудеться презентація Apple, на якій компанія представить нову флагманську лінійку смартфонів – iPhone 12. Напередодні заходу, редакція GSMinfo вирішила провести власне дослідження, за результатами якого з’ясувалося, коли найвигідніше купувати новий iPhone.


Так, експерти інтернет-ресурсу відзначають, що щороку ціни на актуальне покоління смартфонів Apple знижується відразу ж після початку продажів. Дане “падіння” триває протягом декількох місяців і “з весни змінюється вже трохи”. На основі цієї інформації, купити новий iPhone українцям краще всього в лютому-березні: до цього моменту ціна вже досить нижче стартової, а до наступної презентації залишається ще півроку.

iPhone 11

 

Також слід відмітити, що на даний момент найпопулярнішим смартфоном Apple серед українців є iPhone 11. При цьому максимальний інтерес покупці виявляють до версій з 64 і 128 ГБ внутрішньої пам’яті. Друге місце за популярністю дісталося iPhone XR, а третє – iPhone 11 Pro.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В Росії заборонили продаж нової Call of Duty

В минуле

Не робіть цього: як правильно діяти, якщо вашу карту з’їв банкомат

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle