Бізнес та акції

«Ощадбанк» запустив затребувану послугу для споживачів газу

Ощадбанк

Великий український банк «Ощадбанк» повідомив про запуск нової послуги – в відділеннях фінансової установи можна укласти договір про постачання газу з ГК «Нафтогаз України». Для проведення процедури будуть потрібні лише пакет документів на будинок / квартиру, всі операції проводяться протягом декількох хвилин.


ГК «Нафтогаз України» – це державна компанія, яка постачає газ вже безліч років. На даний момент ця фірма пропонує найвигідніші ціни на «блакитне паливо» для населення – один кубометр обійдеться в 7,22 грн. Це на 40% дешевше, ніж ціни, призначені конкурентами. Саме тому керівництво «Нафтогаз України» прийняло рішення укласти договір з «Ощадбанком» для спрощення укладення договору з фірмою для населення країни. Послуга буде доступна з середини січня 2021 року.

Власник квартири або будинку повинен прийти у відділення банку, маючи при собі документи, що засвідчують особу, а також повний пакет паперів на житло (EIC-код, документ про право власності тощо), після чого звернутися до представника «Ощадбанку». Співробітник допоможе оформити заявку і відправить її, після чого абонент автоматично переключиться на нового постачальника газу. Сам користувач не повинен буде нічого підтверджувати, повідомляти компанію, від послуг якої він відмовився, також не потрібно. Після цього можна буде оплачувати постачання газу як зазвичай, зміниться тільки адреса для проведення платежів – обладнання, котли і труби можна буде використовувати старі. Змінювати постачальника можна навіть під час опалювального сезону – припинятися подача газу при цьому не буде.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Почастішали випадки крадіжки грошей в українців через Google

В минуле

Новий китайський смартфон заряджається повністю за 15 хвилин

В майбутнє

Також буде цікаво