Softnews

Цей простий спосіб дозволить позбутися небажаних дзвінків шахраїв та колекторів на ваш смартфон

Мені часто приходять самі різні посилки. Оскільки я працюю в основному ночами, а більшу частину дня сплю, то завжди попереджаю відправника про те, що можу прийняти посилку після 12 години, але попередньо бажано написати SMS.

На жаль, транспортні компанії відмовляються геть приймати мої побажання і починають телефонувати в 9 ранку.

Від цього мене рятує режим «Не турбувати» або «Без звуку».

Я не чую жодних викликів, а при спробі мені зателефонувати йде скидання дзвінка. У підсумку, таким чином я відсіваю всі небажані дзвінки.

Потім вже, подивлюся на екран смартфона, якщо дзвонили з одного номера більше 3-х разів – значить по мою душу точно.

Ну або той, хто дуже захоче зі мною поспілкуватися напише смс, якщо не зможе додзвонитися. Це цілком логічно.

Однак, чомусь так ніхто не робить – банки, замість того, щоб написати клієнту дзвонять безперервно цілий день.

Таким чином можна врятувати себе від:

– Шахраїв

Головне правило будь-якого шахрая полягає в тому, щоб жертву застати зненацька. Зазвичай вони люблять дзвонити в робочий час, коли людина зайнята – жоден шахрай ввечері не дзвонить.

З вимкненими звуками він до вас просто не додзвониться, а якщо ви передзвоните самі на невідомий номер, то навряд чи шахрай взагалі відповість – на більшість номерів IP-телефонії передзвонити просто неможливо.

– Різного спаму

Я просто не передзвонюю на ті номери, з яких мені дзвонили 1 раз. Навіщо?

Спамери ніколи не будуть дзвонити з одного номера: це особливість IP-телефонії і цю ознаку можна використовувати для того, щоб ігнорувати подібні дзвінки.

– Різних продзвонів мого номера

Коли телефонують і скидають або мовчать в трубку для того, щоб зібрати базу даних для спаму.

– Від людей, які телефонують без будь-якої мети

У століття месенджерів взагалі гріх дзвонити. Простіше написати в той самий WhatsApp, Viber чи Facebook Messenger питання про те, коли зручно людині розмовляти, якщо це вже так важливо.

Viber

Звичайно, є програми, які захищають від спаму. Але іноді вони зависають, неправильно визначають номер і блокують важливі дзвінки. А так, в потрібен мені час можна глянути на екран і передзвонити тому, кому потрібно.

Дуже зручно! Користуйтеся! Головне – попередьте близьких про те, що вам краще спочатку написати SMS. Перевести смартфон в цей режим можна через шторку або налаштування.

До речі – можна налаштувати так, що звук не буде вам надходити на дзвінки, а SMS і повідомлення від месенджерів ви будете чути. Все залежить від моделі і версії операційної системи смартфона.

Рекомендуємо додати в білий список номери близьких, а також уточнити у організацій (наприклад банку) номер, з якого вони можуть вам зателефонувати.

Також беззвучний режим непогано заощаджує заряд батареї, який не витрачається на дзвінок або моторчик від віброрежиму пристрою.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button