Softnews

Бестселер Redmi отримав новітню стабільну MIUI 11

Обговорення
MIUI 11 update

Компанія Xiaomi випустила смартфон Redmi Note 6 Pro в 2018 році з оболонкою MIUI 10 на базі Android 8.1 Oreo, потім він отримав MIUI 10.3 на основі Android 9 Pie з темною темою, а пізніше і MIUI 11, все ще на базі Android 9 Pie.


Тепер же користувачі почали отримувати глобальну стабільну прошивку MIUI 11.0.5.0, яка нарешті заснована на базі Android 10 (так стверджує джерело, хоча наші читачі правильно підказують, що ця версія все ще заснована на Android 9. На це вказує буква Р в номері версії прошивки ). Прошивка проходить під номером V11.0.5.0.PEKMIXM, вона вже поширюється по всьому світу для користувачів Redmi Note 6 Pro.

В журналі змін останнього оновлення йдеться про те, що оновлення забезпечує оптимізацію програмного забезпечення і обіцяє поліпшити взаємодію з користувачем. Крім того, були внесені зміни для підвищення безпеки і продуктивності пристрою. Нарешті оновлення також усуває багато помилок, які були виявлені в попередній збірці.

Щоб перевірити наявність оновлень, перейдіть в «Налаштування» -> «Про телефоні» -> «Перевірити наявність оновлень програмного забезпечення».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Где лучше всего покупать морепродукты?

В минуле

Xiaomi відмовилася оновлювати ряд смартфонів до Android 11 (список)

В майбутнє

Також буде цікаво