Softnews

Експерти розповіли, як власноруч покращити якість звуку на смартфоні

Вбудовані динаміки можуть стати проблемою для багатьох власників смартфонів. У цих пристроях дуже важко домогтися максимальної гучності та чистого звучання. Проте, існують методи, які здатні покращити якість звуку. Якість на смартфоні зазвичай сприймається, як даність, але з цим можемо дещо зробити. Цілком реально домогтися поліпшення гучності, чіткості і насиченості звуку з динаміків телефону і в навушниках.

Використовуйте більш наворочені аудіоплеєри

У Google Play є цілий ряд програм, які здатні збільшити вбудовану гучність на смартфоні в кілька разів. Багато з них дійсно мають гарні параметрами. Вашій увазі представлено додаток Ultimate Volume Booster. Він здатен посилити гучність на смартфоні на цілих 40%. Як уже зазначалося, в маркеті можна знайти величезну кількість додатків спеціально для вашого гаджета, але майте на увазі, що вони потенційно можуть завдати шкоди динаміку і в довгостроковій перспективі доведеться шукати інший спосіб для поліпшення роботи цих же додатків. Можна також скористатися музичними програмами для посилення комплексного звучання. Особисті налаштування еквалайзера дозволять динаміку працювати на повну.

Підсильте гучність за допомогою підручних засобів

Існує кілька дуже хитрих лайфхаків, які допоможуть збільшити звук на смартфоні дуже простим способом. Для цього будуть потрібні тільки підручні матеріали і мінімальне знання законів фізики.

  • Підключіть до смартфону зовнішні динаміки. Кожен пристрій для відтворення звуку буде набагато краще, ніж вбудований гучномовець в телефоні. Він великого розміру, має гарну потужністю, тому виробники часто встановлюють малопотужні динаміки в смартфон, щоб користувач додатково купував до нього аксесуари.
  • Поставте пристрій в скляний стакан для прослуховування музики. Цей спосіб дуже поширений, але здається досить дивним. Стакан виступає в ролі резонатора, відображає звукову хвилю. Також, користувачі вирізують спеціальні рупори з паперу і прикріплюють до динаміка. Щоб підсилити гучність будильника на телефоні ентузіасти кладуть його в посудину з монетками.
  • Користуйтеся акустичними властивостями. Знайдіть пофарбовану стіну і встановіть смартфон таким чином, щоб динаміки були спрямовані на неї. Звук буде посилюватися – такий експеримент можна провести і з іншими матеріалами.

Купіть зовнішню звукову карту

Зовнішня звукова карта має той самий функціонал, що і мікшер. З її допомогою можна записувати з декількох джерел і підключати до ноутбука через USB. Аудіоінтерфейс дуже сильно відрізняється за ціною і якістю. Звукова карта не передаватиме перешкоди від блоку живлення, від вентилятора та інших складових персонального комп’ютера, тим самим розвантажить процесор.

Якщо ж ви замислюєтеся над її покупкою, придбайте ті моделі, які мають EXL роз’єм. Дуже важливим параметрам буде кількість входу – чим їх більше, тим більше пристроїв ви можете підключати одночасно. Зовнішня звукова карта дуже компактний і зручний пристрій.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button