Названо програми, які можуть уповільнювати роботу вашого телефону

Треба прочитати

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Різке зниження швидкості роботи смартфона – наслідок роботи деяких додатків. Давайте розглянемо, які саме програми найбільше уповільнюють ваш гаджет.


Навігатори

Перша категорія додатків, які уповільнюють роботу смартфона, це навігатори. Справа в тому, що вони вимагають постійного підключення до інтернету, а також активний GPS, щоб відстежувати поточне місце розташування користувача. Все це створює додаткове навантаження на систему – і це без урахування того, що сам навігатор «забиває» оперативну пам’ять, навіть якщо працює в фоновому режимі.

Соціальні мережі та месенджери

Друга категорія – соціальні мережі та месенджери. Вони, як і навігатори, вимагають постійного підключення до інтернету. Іноді вони автоматично активують GPS, наприклад, якщо ставиться геомітки для фотографії в Instagram.

Ще соціальні мережі і месенджери працюють у фоновому режимі. Також «проблема» полягає в тому, що одночасно ми відкриваємо одразу кілька додатків, відповідаємо на одне з повідомлень, потім звертаємо додаток соціальної мережі і відкриваємо месенджер, щоб відповісти на інше.

Робота з графікою

Ще одна категорія «важких» додатків – графічні програми. Це Photoshop, Lightroom та інші програми, які використовуються для обробки фотографій і відео. Такі додатки сильно навантажують систему. Особливо вони вимогливі до оперативної пам’яті, тому під час роботи такого додатка можна помітити зниження продуктивності гаджета (і його нагрівання).

Браузери

Важко уявити смартфон без браузера, оскільки це наш доступ в інтернет. І у багатьох браузерів є проблема – вони споживають багато оперативної пам’яті. Особливо цим «грішить» Google Chrome. Чим більше вкладок в браузері відкрито, тим більше оперативної пам’яті «з’їдає» додаток. Це означає, що знижується і сама продуктивність мобільного пристрою.

телефон ракета

Антивіруси

До категорії додатків, які уповільнюють роботу смартфона, також відносяться антивіруси. З одного боку, вони допомагають знайти і знешкодити троянів, шпигунів і інші шкідливі програми. Але проблема полягає в тому, що антивіруси працюють у фоновому режимі, що необхідно для постійного аналізу системи. Періодичне сканування гаджета уповільнює роботу пристрою, оскільки «забивається» оперативна пам’ять.

Взагалі, актуальність антивірусів зараз викликає багато запитань .

Додатки-оптимізатори

Остання категорія додатків, які уповільнюють роботу смартфона, це оптимізатори. Як не дивно, але ці програми позиціонуються, як універсальні помічники: очищають кеш і звільняють оперативну пам’ять, щоб підвищити продуктивність.

Вони відключають непотрібні процеси, але при цьому самі починають працювати у фоновому режимі. І часто проводять аналіз системи (прямо як антивіруси) – а це вимагає певну кількість системних ресурсів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Останні новини

Експерти склали ТОП-5 найдоступніших на ринку України смартфонів з кращими характеристиками

В 2021 році якісні смартфони є навіть в початковому сегменті. Однак, найчастіше їх важко знайти через величезну кількість непотрібу....

Більше схожих статей