Hardnews

Xiaomi Mi Band 6 слідкує за власниками навіть в ночі

У Китаї продажі Xiaomi Mi Smart Band 6 йдуть повним ходом. Тим часом Xiaomi вирішила оновити додаток Mi Fit, який використовується для підключення браслету до інших пристроїв. Користувач, крім перегляду своїх спортивних досягнень та основних функцій, тепер зможе перевірити, чи справді він/вона добре висипається.

Нічна варта

Як було оголошено, Xiaomi в останній версії додатку Mi Fit, позначеному номером 5.0 (наразі доступний лише в Китаї та Індії), випустила довгоочікувану функцію детального моніторингу дихання під час сну для виявлення потенційно тривожних симптомів.

Це особливо хороша новина для тих людей, чиє тіло з різних причин не висипається протягом ночі або якість цього сну залишає бажати кращого. Завдяки цьому аналізу окремих стадій сну користувачі отримуватимуть відгуки, на основі яких вони можуть помітити негативні звички, що ведуть до такого стану речей, і в крайньому випадку звернутись до фахівця в цій галузі.

Xiaomi Mi Band 6

Це не єдина новинка, присутня на борту Xiaomi Mi Smart Band 6. Новий браслет оснащений екраном, значно більшим за попередника, діагоналлю 1,56 дюйма (для порівняння, екран Mi Band 5 мав діагональ “лише” 1,1 дюйма).

Також на борту з’явився пульсоксиметр, що особливо бажано сьогодні для вимірювання насичення крові киснем. Фізично активні люди точно не зможуть поскаржитися на новинку, оскільки Mi Smart Band 6 пропонує 30 різних спортивних режимів, деякі з яких виявляються автоматично.  Якраз на кожен день місяця.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button